Чемпіонат Волині-2015/16. Календар І-го кола

Цьогорічна першість області з футболу під егідою Федерації футболу Волині зібрала 9 колективів: "Луцьксантехмонтаж №536", "Надія" (Локачі), "Шахтар" (Нововолинськ), "Торпедо" (Копачівка Рожищенського району), ФЦ "Ковель-Волинь", "Колос" (Ківерці), ФК "Мар'янівка" (Мар'янівка Горохівського району), "Ласка" (Боратин Луцького району), ДОФ "Арбо" (Камінь-Каширський).

З одного боку, це незручно, адже постійно якась одна команда пропускає тур. З другого - клуби мають можливість зіграти товариський спаринг або брати участь в іншому турнірі без переносу зустрічі.

 

1 тур  -  5 вересня (субота)

 

1. Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - Надія (Локачі) (14:00 год)

2. Шахтар (Нововолинськ) - Торпедо (Копачівка Рожищенського району) (17:00 год)

3. ФЦ Ковель-Волинь (Ковель) - Колос (Ківерці) (17:00 год)

 

6 вересня (неділя)

4. ФК Мар'янівка (Мар'янівка Горохівського району) - Ласка (Боратин Луцького району) (17:00 год)

ДОФ Арбо (Камінь-Каширський)

 

 

2 тур - 12 вересня (субота)

 

5. Торпедо - ФЦ Ковель-Волинь (17:00 год)

6. Надія - Шахтар (16:00 год)

 

13 вересня (неділя)

7. Ласка - Луцьксантехмонтаж №536 (17:00 год)

8. ДОФ Арбо - ФК Мар'янівка (16:00 год)

Колос

 

 

3 тур - 19 вересня (субота)

 

9. ФЦ Ковель-Волинь - Надія (16:00 год)

10. Колос - Торпедо (17:00 год)

 

20 вересня (неділя)

11. Луцьксантехмонтаж №536 - ДОФ Арбо (17:00 год)

23 вересня (середа)

12. Шахтар - Ласка (17:00 год)

ФК Мар'янівка

 

 

4 тур - 26 вересня (субота)

 

13. Надія - Колос (16:00 год)

27 вересня (неділя)

14. ФК Мар'янівка - Луцьксантехмонтаж №536 (16:00 год)

 

30 вересня (середа)

15. Ласка - ФЦ Ковель-Волинь (17:00 год)

16. ДОФ Арбо - Шахтар (17:00 год)

Торпедо

 

 

5 тур - 3 жовтня (субота)

 

17. Торпедо - Надія (15:00 год)

 

4 жовтня (неділя)

18. Шахтар - ФК Мар'янівка (15:00 год)

19. ФЦ Ковель-Волинь - ДОФ Арбо (15:00 год)

20. Колос - Ласка (15:00 год)

Луцьксантехмонтаж №536

 

6 тур - 11 жовтня (неділя)

 

21. Ласка - Торпедо (15:00 год)

22. ДОФ Арбо - Колос (15:00 год)

23. ФК Мар'янівка - ФЦ Ковель-Волинь (15:00 год)

24. Луцьксантехмонтаж №536 - Шахтар (15:00 год)

Надія

 

7 тур - 17 жовтня (субота)

 

25. Торпедо - ДОФ Арбо (15:00 год)

 

18 жовтня (неділя)

26. ФЦ Ковель-Волинь - Луцьксантехмонтаж №536 (15:00 год)

27. Колос - ФК Мар'янівка (15:00 год)

28. Надія - Ласка (15:00 год)

Шахтар

 

8 тур - 25 жовтня (неділя)

 

29. ДОФ Арбо - Надія (15:00 год)

30. ФК Мар'янівка - Торпедо (15:00 год)

31. Луцьксантехмонтаж №536 - Торпедо (15:00 год)

32. Шахтар - ФЦ Ковель-Волинь (15:00 год)

Ласка

 

9 тур - 31 жовтня (субота)

 

33. Торпедо - Луцьксантехмонтаж №536 (15:00 год)

 

1 листопада (неділя)

34. Колос - Шахтар (15:00 год)

35. Надія - ФК Мар'янівка (15:00 год)

36. Ласка - ДОФ Арбо (15:00 год)

ФЦ Ковель-Волинь

Схожі матеріали

18 квітня 2014, 13:59
Нігерієць Міхель Бабатунде, перейшовши наприкінці літа до «Волині», швидко став своїм хлопцем у Луцьку. З ним фотографуються,...
08 листопада 2017, 18:02
Тільки за нинішній рік вихованці молодого луцького тренера доволі гучно про себе заявили, завоювавши золоті нагороди на кількох...
26 вересня 2018, 20:34
Свій черговий матч єдиний представник Волинської області у Чемпіонаті України серед 19-річних проводив удома.   Суперником «Адреналіна...