Чемпіонат Волині: Чи чекати інтриги в Боратині та Маяках?

Що готує нам тур прийдешній? Цього разу матчі в чемпіонаті області різнобарвні, як сновидіння вгодованого пса Сірка зі села Крухиничі.

 

У суботу буде зіграно дві зустрічі. У Копачівці "Торпедо" спробує перервати серію із двох поразок, щоправда, програші ті були не комусь там, а ЛСТМу та "Ласці". А "Шахтар", після чудового старту, також забуксував, і не проти підняти собі настрій. Особливо з амбітним новачком.

 

Інший суботній двобій відбудеться на Горохівщині. "Мар"янівка" спробує щось протиставити озлобленому після нульової нічиєї "Ковелю".

 

В неділю ж центральними матчами можна вважати протистояння Боратина й Баківців та Луцька і Локач. І якщо в дуелі "Ласка" - "Волиньагротех" чомусь майже всі вболівальники віддають перевагу чинному чемпіону, то в парі ЛСТМ - "Надія" таки сподіваються на інтригу.

Що ж побачимо. А завершать тур в Іваничах "Західний Буг" і "Колос". Тут усе до болю просто - перемагають Ківерці, то зрівнюються за очками з "забужанами", а беруть три пункти Іваничі, то тоді можуть навіть і Нововолинськ обійти.

 

18 жовтня (субота)

Торпедо (Копачівка) - Шахтар (Нововолинськ)

Час проведення матчу: 15:00 год

ФК Мар'янівка - ФЦ Ковель-Волинь (Ковель)

Час проведення матчу: 15:00 год

19 жовтня (неділя)

Ласка (Боратин) - Волиньагротех (Баківці)

Час проведення матчу: 15:00 год

Луцьксантехмонтаж №536 (Луцьк) - Надія (Локачі)

Час та місце проведення матчу: 15:00 год, с. Маяки Луцького району

Західний Буг (Іваничі) - Колос (Ківерці)

Час проведення матчу: 15:00 год

Коментарі

Петьо

не буде інтриги. мало кашки згамали ще баківці та локачі.

Схожі матеріали

06 жовтня 2018, 17:12
На черговій сесії Луцької районної ради вшанували тріумфаторів Чемпіонату району з футболу, який фінішував зовсім нещодавно.    ...
20 травня 2019, 18:22
У другому турі Чемпіонату Луцького району з футболу ледве не сталася несподіванка в Гіркій Полонці, де однойменний футбольний клуб...
06 серпня 2019, 19:30
Найтитулованіший клуб Волинської області ЛСТМ №536 вперше в своїй історії заявився на чемпіонат серед аматорських колективів.   В...