Четвертим півфіналістом обласної першості ФСТ «Колос» став Торчин

Останню путівку до 1/2  фіналу розіграли 12 вересня представники Луцького та Ратнівського районів. Матч, що проходив під перемінний супровід  дощу та вітру, потішив тих вболівальників, які таки прийшли на стадіон селища Торчина.

 

 

Почався двобій такою собі невеличкою розвідкою, однак вся боротьба у двох суперників зосереджувалася в центрі поля. Добрячих півгодини часу не було жодного удару в площину воріт. Та що там у площину – в напрямку брамки пілка ніяк летіти не хотіла.

 

 

Місцевий глядацький бомонд почав відверто нервувати, і тільки суперфан із супердудкою та собачкою, яка вила в унісон до дудіння, розряджала ситуацію і викликала  сміх у присутніх.

 

 

Невеличка територіальна перевага господарів не могла ні в що матеріальне втілитись, адже гості вміло руйнували конструктивні потуги ще до підступів до штрафного. І тільки-тільки ратнівчани спробували пересунути події до воріт Торчина, так відразу отримали гол на 31-ій хвилині.

 

 

Нехитра, проте відмінна за точністю та виконанням комбінація вивела на ударну позицію Богдана Щербика, який майстерно прокинув круглого повз кіпера – 1:0.

 

 

Взяття воріт деморалізувало Ратне так, що Торчин ще тричі пробивав із класнючих позицій, однак бракувало точності.  У ті моменти тільки дружнє «Ех, …ляяяяя» проносилось над вболівальницькими лавками.

 

 

У другому таймі Ратнівський район намагався нав’язати господарям свою гру і навіть у певні моменти почав домінувати, однак всі  мережі  атак захлиналися на завершальній стадії. Причому обривалися не так через оборонні дії захисників, як через неточний останній пас. Тому ратнівчани повинні самі себе картати за те, що разів зо п’ять вони не змогли реалізувати виходи  3 в 3, а то й 3 в 2.

 

 

Другий гол стався внаслідок непорозуміння між воротарем та захисником «зелених» аж на 83-ій хвилині.  Чи то кіпер не повірив у свої сили, чи то повірив через край, але промахнувся і плямистого не дістав. А Віталій Ахмедов, який перечекав «дуель» стража воріт з власним центрбеком,  просто вразив порожню, ніким не захищену, ціль.

 

 

Тож фінальний свисток Анатолія Мищука зафіксував кінцевий рахунок 2:0, і «Торчин» складе компанію Горохову, Старому Чорторийську і ковельчанам на церемонії жеребкування , яке відбудеться 14 вересня о 12:00.

 

 

Схожі матеріали

12 квітня 2015, 19:51
Наші припущення стосовно четвергових півфіналів були помилковими рівно на одну добу, адже Федерація футболу Волині вирішила провести...
22 жовтня 2014, 15:35
У суботу стартує ще один турнір під егідою федерації футболу Волині, де зможуть проявити себе ті колективи, які не грають у чемпіонаті...
27 вересня 2018, 12:25
До кінця 2018 року в Луцьку облаштують три нові міні-футбольні поля.   Про це йшлося 26 вересня під час засідання сесії міської ради,...