Екс-гравець "Волині" ексклюзивно для Volyn Sport розповів про свій перехід в ФК "Каганат"

Лучанин Андрій Ляшенко котрий виступав за ФК "Волинь" перейшов у ФК «Каганат» (Киргизстан).

 

Андрій ексклюзивно для Volyn Spotr розповів про свій перехід в новий клуб.

 

- Андрію, розкажи як пройшов твій перехід в ФК "Каганат"?

 

- Мені зателефонував агент. Запропонував поїхати в ФК "Каганат" відразу на контракт з хорошими умовами. Та ще й перед командою стоїть мета виграти Прем’єр лігу Киргизстану. Тому я не вагаючись погодився, ну а ще приємним бонусом стала інформація про те, що у новій команді я буду не єдиним представником з України.

 

- Хто саме з України став твоїми товаришами по команді? Чи були ще якісь пропозиції від інших клубів?

 

- Сергій Мелінишин з яким ми 4 роки були разом в "Волині" та дружимо вже років 5 і Міша Удод, з ними спілкуюсь найбільше.
Це добре що вони зі мною, так набагато простіше адаптуватися до нової країни та команди. Був на перегляді в "Волині" але головний тренер "хрестоносців" Тлумак сказав, що велика конкуренція, а мені потрібно більше ігрової практики. Також він запропонував поїхати "Верес". Тлумак говорив з Віртом але я вирішив зачекати. Можливо з'явився б кращий варіант, що й в подальшому сталось.

 

- Як пройшла адаптація та наскільки довго вона тривала? Чому не захотів захищати кольори "Вереса", це все ж таки ближче до твоєї домівки та рідних?

 

- Адаптація пройшла ще на зборах в Туреччині, там ми кожну хвилину бачили один одного та постійно спілкувались. Велику роль в адаптації відіграли Міша і Сергій.
Ми тримаємося разом і це сильно допомагає, також є хлопці з Росії та один з Білорусії,
з ними я також часто спілкуюсь. На рахунок переходу. Я хотів зачекати до кінця тижня інші варіанти. Якщо б нічого не з'явилось то перейшов би у "Верес", але так як з'явився дуже цікавий варіант. Тому я вирішив поїхати саме туди.

 

- Рівень команди та стиль гри, наскільки відрізняється від "Волині" з якою ти теж був на зборах?

 

- Ну скажу так. Команда Каганат існує тільки 16 днів. Ми як приїхали то рівень був м'яко кажучи наших другої та аматорської ліг.
Ну зараз вже набагато краще, ми поїхали на збори в Туреччину і там вже все було більш на професійному рівні. В команди є великі гроші, але люди які керують командою вперше в футболі, тому їм зараз важко в цьому процесі. На мою думку наша 1 ліга сильніша чим Прем’єр Ліга Киргизстанії, але я ще не бачив команд та не грав проти них, наприклад чемпіона країни ФК "Дордой"
В третьому турі ми з ними зустрінемося, після того я зможу більш об'єктивно оцінити рівень чемпіонату.

 

- Тобто це дуже молода та амбіційна команда з грандіозними планами на майбутнє. Що б ти хотів взяти з цієї команди для себе та які плани в подальшому?

 

- Тут президент дуже амбіційна людина він намагається створити всі умови для тієї задачі яку він встановив перед головним тренером та командою. Я прийшов сюди щоб допомогти футбольному клубу "Каганат" виконати завдання на сезон. Перемогти в  чемпіонаті Киргизстанії і на мою думку ми це зможемо зробити. І до того ж взяти для себе ігрову практику та показати від себе найкращу гру. І я сподіваюся, що це стане трампліном для мене в більш-сильніший чемпіонат. Сподіваюсь повернутись в Прем’єр Лігу України.

 

- В яку б команду в ідеалі ти хотів потрапити? Чи це натяк на повернення в Волинь?

 

Моя дитяча мрія потрапити в "Динамо" (Київ). Але б не відмовився від повернення в "Волинь" або "Рух". Це ті команди які стали для мене рідними.

 

Ну що ж подякуємо Андрію за інтерв'ю та побажаємо йому успіху та всього найкращого в новому клубі!

 

ФК "Каганат" (Киргизстан) на зборах в Туреччині

 

Андрій Ляшенко

 

Текст: ЯНЧЕНКО ІГОР

Схожі матеріали

02 липня 2014, 22:29
У третьому турі фінальної частини Вищої ліги ДЮФЛ України хлопці з Володимира грали проти київської ДЮСШ №15. Для того, щоб проходити...
15 липня 2020, 19:20
Луцька «Волинь» повернулася до трійки лідерів Першої ліги, розгромивши «Балкани» з селища Зоря Одеської області. Проте «Минай», який...
20 липня 2019, 14:57
«Волинь» провела фінальну контрольну гру перед початком нового чемпіонату України. Усе протистояння із прем’єрліговим ПФК «Львовом»...