Федерація футболу Волині повертає в чемпіонат району "Мар'янівку"

Ця суперечлива історія бере початок ще з 2015 року. Нагадаємо, тоді виникло непорозуміння між футбольними клубами з Мар'янівки та Горохова, яке переросло у дискваліфікацію перших.

 

У суботу (05.09.15) ФК «Мар’янівка» наполягав на грі з «Динамо» на першість Горохівського району відразу  після гри обласного чемпіонату ФСТ «Колос» «Динамо-Брендас» - ДОФ «Арбо» (Камінь-Каширський). На тому ж таки горохівському стадіоні "Колос".

 

Проте Федерація футболу Горохівщини цю гру перенесла на середу, мотивуючи рішення тим, що кілька ключових "динамівців" мали б тоді відіграти дві гри поспіль. Тоді 09.09.15 на поле не вийшла вже Мар’янівка.

 

Після цього структура оголосила:

«КДК ФФГ на засіданні 11 вересня 2015 року, о 15 годині 30 хвилин, вирішив:
- за повторну неявку на гру Чемпіонату району з футболу команди ФК «Мар'янівка»  9 вересня 2015 року, згідно п.6.11.1 Регламенту Чемпіонату Горохівщини сезону 2015 року, команду ФК «Мар'янівка» зняти з розіграшу Чемпіонату».

 

І ось, через два роки ця справа дійшла до  рішення КДК Федерації футболу Волині. Воно, зокрема, зобов'язує ФФГ включити до когорти учасників Першої групи сезону-2018 футбольний клуб "Мар'янівка" та сплатити штраф. 

 

Також йдеться про те, що горохівська футбольна організація має право на апеляцію.

"ВолиньSport" стежитиме за розвитком подій. 

 

Схожі матеріали

09 серпня 2016, 12:56
Знову цікава новина з німецької Бундесліги - український півзахисник Денис Олійник став гравцем "Дармштадту". Про це повідомляє "...
31 жовтня 2018, 14:19
Чергові матчі Чемпіонату Волині з футболу показали, що опоненти лідерів більш уважно готуються до бою з хедлайнерами, тож двом луцьким...
29 липня 2016, 16:15
Для тих уболівальників, хто більше любить споглядати за телевізійними битвами «Реал» – «Барселона», успіх сільських футболістів зі...