Федерація футболу Волині відновлює юнацькі склади у вищій лізі

Як ми вже повідомляли, Федерація футболу Волині з нового сезону вводить правило одноклубної системи. В минулих публікаціях ми детально розповіли про новації. Днями ж ФФВ оприлюднила Регламент Чемпіонату Волині з футболу 2014/2015 року, де є вельми цікаві нюанси.

 

З істотних моментів нагадаємо про легіонерів з інших областей. Їх у команді може бути тільки троє. Проте і за них власникові клубу необхідно буде сплатити по 1000 гривень за заявку кожного.

Разом із тим, під час проведення матчів Чемпіонату в обов’язковому порядку на футбольному полі зобов’язаний брати участь у грі у кожній з команд-учасниць мінімум один гравець 1996-1999 рр.н.  до 1 січня 2015 року та 1997-1999 рр.н. після 1 січня 2015 року.

 

Повертається правило юнацьких складів. Відтепер команда не зможе заявитися у вищу лігу, не створивши учасника в ДЮФЛ Волині (вищій лізі). Однак з цього сезону доросла команда першої ліги також повинна забепечити участь клубу у вишці ДЮФЛВ. Якщо такої можливості в керівництва команди немає, то команда-учасниця в обовязковому порядку сплачує заявковий внесок удвічі більший.

 

Нагадаємо, що вже кілька років як ФФВ перейшла із системи "весна-осінь" на графік "осінь-весна".

Часовий проміжок між двома офіційними матчами команди повинен складати не менше 2 (двох) діб (за винятком рішення Комітету з проведення змагань ФФВ).

Матчі повинні розпочинатися не раніше 10:00 год та не пізніше       19:00 год.

Команди зобов’язані прибути на матч не пізніше, ніж за 1 годину до його початку. Перед матчем команди повинні обмінятись рукостисканням.

До рапорту арбітра офіційний представник команди-учасниці (згідно заявкового листа) зобов’язаний друкованими літерами вписати прізвища, імена та номери гравців (не більше 18 футболістів), а також не більше чотирьох офіційних представників.

У кожній грі дозволяються заміни не більше 7 гравців.

 

Крім того, гадаємо, не треба наголошувати, що кожне порушення регламенту тягне за собою кругленькі штрафи від тисячі гривень.

 

 

Схожі матеріали

02 вересня 2018, 13:45
Попри різноманітні труднощі луцька футбольна команда «Волинь АТО» не припиняє тішити своїх прихильників новими перемогами.   Так, 1...
13 грудня 2019, 11:43
Футбольний клуб «Волинь» залишають шестеро футболістів –Міха Горопевшек, Віталій Пономар, Назар Мельничук, Євген Неплях, Андрій...
18 листопада 2017, 12:47
Футбольна Маневиччина разом із Горохівщиною й Луцьким районом справедливо входить до трійки найкращих як за кількістю, так і за якістю...