«Хімік» – незручний суперник для будь-якої команди», – Журжій

Головний тренер «Старого Луцька» Володимир Журжій розповів, що на відміну від першої гри проти «Хіміка-2», де його підопічні поступилися, у наступному матчі команда зібралася та завдяки більш злагодженому захисту перемогла южненців.

 

Так, баскетбольний клуб «Старий Луцьк – Університет» з перемінним успіхом зіграв старотові два домашні матчу сезону: якщо у першому луцькі баскетболісти поступилися, то на наступний день вони зібралися та зуміли взяти реванш, пишуть Волинські Новини.

 

Тренер «Хіміка-2» Олександр Пащенко привітав з перемогою у другому матчі «Старий Луцьк» та їхніх вболівальників.

 

«У першій грі ми забили з хорошим відсотком трьохочкові та, що нам не дуже притаманно, виграли щит – це й посприяло успіху. До того ж, хлопці добре відборолися з більш сильними суперниками. В другій грі ми допустили багато помилок, а програли через те, що просто не влучили штрафні кидки – їх 16. Далі, думаю, нема про що говорити, адже кожен вміє рахувати. Вийшли хороші ігри, але потрібно йти далі», – зазначив Олександр Пащенко.

 

Тренер гостей мав претензії до суддівства під час гри, але після матчу розповів, що це все було на емоціях, адже гру відсудили дуже добре: «Це моя робота, я спілкуюся з суддями по-своєму, вони зі мною по-своєму. Ви знаєте, що це трішки вистава, кожен в якій грає свої ролі».

 

Один з лідерів «Старого Луцька» Дмитро Швагринський також подякував вболівальникам за підтримку.

 

«Перша гра була зовсім розбалансована, хоч в нападі ми зіграли ще більш-менш, але в захисті провалилися. Натомість у другій грі ми зібралися та не дали гостям забити легкі кидки. В «Хіміка-2» майже всі хлопці грають у юнацьких збірних України. Можливо, вчора була недооцінка через вік, але в другій грі ми дали бій.

 

Ми втрачали хороші розриви у рахунку, адже вони дуже швидкі, десь за ними ми не завжди встигали, але ми зуміли справитися з їхніми лідерами у другій грі. Тож тепер будемо налаштовуватися на майбутніх іграх в Рівному», – прокоментував гру Дмитро Швагринський.

 

Натомість головний тренер луцького клубу Володимир Журжій відзначив, що «Хімік» - незручний суперник для будь-якої команди, адже зібрані молоді гравці, які мають колосальний досвід, адже є лідерами збірних України.

 

«Для них нема авторитетів, вони впевнені у своїх силах. Команда немає високих гравців, хлопці грають у відкритий баскетбол, обігрують з поля. Проте це не виправдовує результат першої гри. Є такі ігри, які хочеться забути, тому хочеться вибачитися перед вболівальниками за гру-відкриття. Ми не змогли впоратися у грі один-на-один, хоча розбирали це цілий тиждень та робили на цьому акцент. У другій грі зіграли більш агресивніше. Дякую Едіку Федчуку, який провів класний матч у захисті», - поділився враженнями від двох ігор Володимир Журжій.

Схожі матеріали

14 вересня 2020, 08:44
«Ветеран-Лучеськ» – переможець ветеранського Суперкубка України!   У місті Вишневе завершився Суперкубок України пам`яті видатних...
24 серпня 2017, 20:06
Ми вже повідомляли, що два футбольні клуби  Волинської області готувалися цього року захищати честь краю на фінальних іграх ВФСТ «...
31 серпня 2016, 12:35
Доволі мобільна команда, яка тільки-тільки намацує свій ігровий малюнок, схоже, знімається з чемпіонатів області та України, де була...