Хорватський вінгер та ексголкіпер «Олександрії»: хто може перейти до «Волині»

Луцька «Волинь» активно працює на трансферному ринку перед стартом нового сезону, зокрема на перегляді у лучан перебувають хорватський вінгер Ловре Чиряк та ексголкіпер «Олександрії» Владислав Леванідов.

 

Про це пише Sport Arena.

 

На перегляді у «Волині», крім форвардів Сергія Петрова і Максима Прядуна, а також півзахисника Івана Бобка, знаходяться два воротарі - ексголкіпер «Олександрії» Владислав Леванідов і колишній воротар «Оболоні-Бровар» Назарій Федорівскій.

 

Також тренуються разом з командою Ігор Кошман, який в минулому сезоні виступав за «Металіст-1925» і вихованець «Волині», який останній рік також провів в Харкові, Назар Мельничук.

 

Крім того, склад «Волині» може поповнити і 27-річний хорватський вінгер Ловре Чиряк, останнім клубом якого був російський «Нижній Новгород». Продовжує працювати з командою і Тарас Михалик.

 

«Волинь» з 6 по 19 липня проведе збір на Закарпатті. Серед запланованих суперників – «Львів», «Калуш», угорський «Балмазуйварош Спорт».

Схожі матеріали

19 червня 2019, 18:42
Вчора відбувся заключний матч 5-го туру чемпіонату міста Луцька з футболу 2019.   Про це інформує департамент сім’ї, молоді та спорту...
14 червня 2014, 21:30
Останній тур серед першачків фактично нічого не вирішував. Хіба командам легше було продемонструвати увесь свій талант, бо...
12 листопада 2019, 19:30
Зважаючи на щільність, яка зберігається в групі лідерів Першої ліги, кожен тур дарує нам навіть не по одному, а по кілька матчів, які...