Інтрига Вищої ліги: Вся надія на "Піддубці"

 

Друге коло внутрішньообласної першості серед команд еліти вийшло на свій екватор. Матчі прийдешнього вікенду можуть як остаточно розставити крапки над “і”, так ще більш заплутати долю нагород різного ґатунку.

 

Суботній двобій між Ківерцями та Рожищами радше визначить, хто з тягатиметься із Нововолинськом за 6 місце. Самі ж “гірники” в неділю спробують принаймні вивезти нічию із Ковеля. Хоча там може бути всяке — без сторонньої допомоги видно, що МФК “ковбасить” зі страшною силою, і від колись грізного колективу поки тільки є одна назва.

 

Матір волинського футзалу “Мар’янівка” спробує щось протиставити амбітному “Будівельнику”, який заручився підтримкою не одного, а вже відразу двох спонсорів і додав приставку “Волиньагротех”.

 

Ігор Чорнуха повезе згорьований поразкою від “Ласки” колектив в Іваничі, і буде підіймати моральний дух шляхом меліорації потічків “Західного Бугу”.

 

Ну а центральним протистоянням туру стовідсотково буде битва в Боратині, де без п’яти хвилин чемпіон “Ласка” прийматиме “Піддубці”. Погодься, якщо вже гравці з Піддубців не відбируть очки в “помаранчево-сірих”, то цього не зробить вже ніхто. Хіба Ківерці )).

 

 

Схожі матеріали

07 квітня 2020, 11:11
Колишній футболіст збірної України і київського "Динамо" Олександр Алієв раніше розповів, що вважає коронавірус вигаданим. Проте,...
15 серпня 2018, 21:22
Екс-захисник «Волині» Віталій Приндета підписав контракт з «СКА-Хабаровськ». Про це повідомляє Football.ua.   Про деталі трудового...
19 квітня 2018, 13:23
Одинадцятий випуск вийшов не таким як попередні і залишив після себе більше питань аніж відповідей.   Із цим таким висновком...