Іван Гребенюк: «Луцьк став містком із дитячого футболу у дорослий»

Напевне, мало хто з вболівальників чув про молодого талановитого атакувального півзахисника ПФК «Суми»  Івана Гребенюка, який у свій час виступав у луцькій «Волині».

Зараз Іван є основним гравцем у Сумах та стабільно викликається до лав молодіжної збірної України.

«ВолиньСпорту» вдалося поспілкуватися з молодим талантом українського футболу й дізнатися – які ж враження залишив Луцьк для нього, та як це одягати футболку збірної України...

 

 

 

 -Іване, згадай свої перші кроки у футболі? Як це було?
- Я сам з маленького містечка Глухова, і ще там почав грати у футбол, в дворі. Та мій тато вирішив мене віддати до місцевої команди, там я себе непогано проявляв (хоч і грав з хлопцями на 4 роки старшими). Мені сказали, що треба їхати кудись у велике місто, оскільки в Глухові нема перспективи. Так ми з батьками вирішили переїхати до Києва, і вже там мене прийняли в футбольну команду «Атлет», де я був аж до випуску.

 

 -Знаємо, ще своєю профі-кар’єру ти починав саме у Луцьку. Розкажи про цей період.
 - Так, я почав кар’єру  саме в Луцьку, і це для мене також була несподіванка. Тому що їхав я на перегляд до «Волині» лише на 3 дні, а лишився там на 2 місяці і потім вже підписав контракт.
В Луцьку було добре, але якби не травма, то може все склалось інакше, мені там подобалось, гарний колектив та друзів залишилось багато. Також це були мої перші кроки з дитячого футболу в дорослий і тому це дало гарним досвідом для мене.

 

 -Як опинився в Сумах?

- Після «Арсеналу» (коли він розпався) я півроку пограв на першість Києва за «Атлет» та паралельно грав за свій університет в Сумській обл. Там мене помітили та запросили на перегляд. Після «Волині» транзитом через київський клуб  потрапив до Сум. Вражень було дуже багато, але безцінний досвід – дебют  у кубовому матчі проти «Металіста».

 

 -Чому з усіх видів спорту ти обрав саме футбол?
 - До футболу я займався баскетболом 4 роки, і грав добре, але я не великого зросту, тому й вирішили, що футбол.

 

 -Яка твоя улюблена команда, гра якого гравця тобі найбільше імпонує?
- «Барселона», Мессі, Азар та дуже подобався Анрі.

 

- Як ставишся до чемпіонатів із дворового футболу?
- Чув про АДФ ще раніше. Ставлення дуже хороше – молодці хлопці . Треба розвивати футбол в нашій країні! Я вважаю що майбутнє саме а дворовим футболом.

 

 - Які емоції були після того коли ти дізнався що потрапив до молодіжної національної збірної?
- Емоцій було багато! Це ж була моя мрія! Та ще й вдалося забити у першому матчі. Сподіваюсь, що це тільки початок!

Микола Озюк, спеціально для «ВолиньSport»

 

«ВолиньSport»-інфо:

Гребенюк Іван (08.04.1995)
Ігровий номер: 21
Вага: 73
Зріст: 174
Виступав в командах: 2008-2012 (ДЮФЛ) «Атлет» Київ, 2012/2013 (Першість України) «Волинь» Луцьк, 2013/2014 «Арсенал» Київ.
Гравець ПФК «Сум» та молодіжної збірної України, свій професійний етап кар’єри розпочав саме у «Волині».

 

Схожі матеріали

23 грудня 2017, 11:51
Доволі міцно за крило птаха натхнення впіймав автор та ведучий програми «Арбітр», адже частотність виходу передачі на «Льонька ТВ» ...
26 жовтня 2018, 22:13
На  новому стадіоні села Княгининок було розіграно Кубок Луцька з футболу сезону-2018.   На шляху до фіналу обидва колективи подолали...
22 червня 2018, 14:11
ФК «Люблинець» – чемпіон дитячо-юнацької футбольної ліги Волині сезону 2017-2018. Матч відбувся у Луцьку, - пише сайт Люблинецької...