"Карпати" запропонували клубам по 500 тисяч гривень за перемогу над "Рухом": відео

Керівництво "Карпат" готове фінансово стимулювати суперників "Руху". В той час, як "зелені-білі" заявляють про брак коштів у своєму клубі, новий співвласник клубу Олег Смалійчук особисто готовий заплатити півмільйона гривень за перемогу над "жовто-чорними".

 

Львівський "Рух" на своєму офіційному сайті опублікував відео, в якому звинувачує керівництво футбольного клубу "Карпати" у змові проти себе.

 

Зокрема, президент команди Григорій Козловський у ролику заявив, що "леви" в особі президента Олега Смалійчука пропонують клубам Першої ліги по 500 тисяч гривень за перемогу над "Рухом".

 

Зокрема, звучать голоси, схожі на спортивного директора "Миная" Михайла Кополовця та виконавчого директора "Карпат" Ростислава Ящишина, а також чоловіка, який вдав із себе представника запорізького "Металурга".

 

 

Виконавчий директор "Карпат" Ростислав Ящишин відмовився коментувати скандальну ситуацію.

"Я не буду розмовляти по телефону з незнайомими мені людьми. Тільки з тими, кого знаю особисто", – сказав Ящишин в інтерв'ю Tribuna.com.

 

Що сталося у "Карпат"? 

 

У клубі повідомили, що не мають фінансів. За інформацією ЗМІ, "Карпати" мають 5 мільйонів доларів боргів. Також проблемою є володіння часткою акції клубу олігархом Ігорем Коломойським. "Карпатам" начебто немає сенсу витрачати кошти на догравання чемпіонату, якщо їх не допустять до наступного сезону.

Схожі матеріали

31 грудня 2014, 11:45
День народження легендарної історичної постаті України пройде не тільки під знаком політичних та громадських акцій, але запам"ятається...
20 липня 2017, 12:24
Відразу дві гарні новини для футбольних уболівальників містечка козацької слави та всієї Горохівщини, Волині й прилеглих районів...
24 вересня 2015, 11:53
Днями відбувся перший матч попереднього етапу “Кубку регіонів ФФУ” між командами Волинської та Львівської областей. Гра пройшла на...