Kovel Cup Time назвав імена осінніх чемпіонів

Упродовж вересня-листопада у Ковелі відбувалися змагання Третього міжнародного осіннього дитячо-юнацького фестивалю футболу "Kovel Cup Time".

 

Організатори змагань за підтримки НТК "Тайм", ДЮФК "Тайм", ФК "Люблинець", ДЮСШ Люблинець, Люблинецької селищної ради,

ТМ "Гера" та інтернет-видання "ВолиньSport" провели 9 турнірів по 11 вікових категоріях (2001-2011 років народження).

 

У цьому році в Ковель прибуло рекордні 102 команди з 12 областей України, Києва та Білорусі (в 2012 - було 86 дружин; в 2011 - 37 дитячих команд).

 

У фестивалі брало участь 1275 дітей та 106 тренерів.

 

Представництво по регіонах:

1. Волинська обл. - 41 команда (ДЮФК"Тайм"Ковель-9 колективів; ФК"Люблинець"-7; "Волинь"Луцьк-7; "Форвард"Луцьк-4; "Рубіж"Любомль-4; "БРВ ВІК"Володимир-Волинський-3; ДЮФК"Волинь"Нововолинський-3; "Прип'ять"Любешів"-1; "Ліцей"Ковель-1; ДЮСШ Турійськ-1; "Адреналін"Луцьк-1.)
2. м. Київ - 18 команд ("Оболонь"-6; "Зірка"-3; "Локомотив"-2; ФАРР-2; "Іспанська Академія Футболу"-1; ДЮСШ 26-1; "Лайонс"-1; "Дніпровський Князь"-1; "Переможець"-1.)
3. Білорусіь - 15 команд ("СДЮШОР 3 Пінськ-5; СФК"Слуцьк"-4; "Рух"Брест-1; СДЮШОР Береза"-1; "Торпедо Белаз"Жодіно-1; "Полісся"Мозирь-1; "Взльот" Мінськ-1; "Чорні Пантери", Пінський р-н-1.)
4. Львівська обл. - 5 команд (ФК"Львів"-2; "Клуб Лева"-2; "Тріумф"-1.)
5. Київська обл. - 5 команд ("Бориспіль-Junior" Бориспіль-2; "Зміна"Біла Церква-1; "Академія В.Ващука Бровари-1; ФК"Броварія"Бровари-1.)
6. Рівненська обл. - 5 команд ("Єврошпон"Смига-2; ДЮСШ Вараш-1; "Стандарт"Рівне-1; ДЮСШ Костопіль-1.)
7. Житомирська обл. - 3 команди ("МАЛ"Коростень"-2; ДЮСШ Бердичів-1.)
8. Дніпропетровська обл. - 2 команди (МДЮСШ Дніпро; "Темп"Терновка)
9. Харківська обл. - 2 команди ("Металіст"Харків"; "Трофей"Селекційне)
10. Вінницька обл. - 2 команди ("Прем'єр Нива" Вінниця-2 ком.)
11. Хмельницька обл. - 1 команда ("Енергетик"Нетішин)
12. Чернігівська обл. - 1 команда (ДЮСШ Бобровиця)
13. Полтавська обл .- 1 команда ("Golden Eagle"Полтава)
14. Сумська обл. - 1 команда (МКЗ КДЮСШ Суми).

 

Всі 102 колективи отримали кубок за участь,вимпел та фото власної команди в рамці.
Кожен тренер отримав багато сувенірів від організаторів
Кожен юний футболіст отримав медаль,календарик із фото власної команди та солодкі подарунки.

 

 

Чемпіони та призери  "Kovel Cup Time"2017 

 

2006 р.н.(8+1), 14-17.09. (10 команд) 
1. СДЮШОР-3 Пінськ Білорусь 
2. "Єврошпон"Смига Рівненська обл. 
3. "БРВ ВІК" Володимир-Волинський

 

2008 р.н. (8+1), 21-24.09. (8 команд) 
1. "Металіст"Харків 
2. "Рух"Брест"Білорусь 
3. ФК"Львів" 

 

2010 р.н. (5+1), 28.09.-01.10. (10 команд)
1. "Прем'єр Нива" Вінниця 
2. "Клуб Лева" Львів 2011 
3. "Клуб Лева" Львів 2010 

 

2005 р.н. (10+1), 05-08.10. (8 команд) 
1. "Волинь" Луцьк 
2. "МАЛ" Коростень Житомирська обл.

3. "Енергетик" Нетішин Хмельницька обл 

 

2007 р.н. (8+1), 12-15.10. (16 команд) 
1. СДЮШОР Береза Білорусь 
2. "Волинь"Луцьк 
3. "Волинь"2 Луцьк 

 

2009 р.н. (5+1), 19-22.10. (18 команд) 
1. "Волинь" Луцьк 
2. "Зірка" Київ 
3. "Форвард" Луцьк 

 

2011 р.н. (4+1), 26-29.10. (8 команд) 
1. "ФАРР" Київ 
2. "Зміна"Біла Церква 
3. "Golden Eagle"Полтава 

 

2003-2004 р.н. (10+1), 16-19.11. (16 ком.) 
1. "Лайонс" Київ 
2. СДЮШОР-3 Пінськ Білорусь 
3. "Бориспіль-Junior" Київська обл. 

 

2001-2002 р.н. (10+1), 23-26.11.(8 ком.) 
1. СФК "Слуцьк" Білорусь 
2. "Локомотив" Київ 2002 
3. "Чорні Пантери" Пінський р-н, Білорусь 

 

 

Схожі матеріали

20 Серпня 2015, 10:01
22 серпня у селі Жидичині відбудеться досить цікавий турнір, учасниками якого стануть кращі команди дворової ліги за підсумками...
11 Жовтня 2014, 20:36
Центральний матч туру трохи розчарував. Так, усі чекали непоступливої боротьби, такою вона, зрештою, і вийшла. Однак… як би то точніше...
21 Жовтня 2014, 20:38
Сьогодні, 21 жовтня, в конференц-залі стадіону "Авангард" відбулося жеребкування своєрідних змагань. Вперше в новітній історії...