Луцькі хлопчаки зіграли у футбол під покровительством католицького Миколая

V-й Миколаївський турнір міст-побратимів (V Mikołajkowy Turniej Miast Partnerskich) проходив цими вихідними у Замості. Як відомо, празник Святого Миколая римо-католики святкують 6 грудня.Участь в змаганні брали футбольні клуби з Замостя та інших міст Польщі, а представляти місто-побратим Луцьк організатори запросили дитячий футбольний клуб «Адреналін». Організований турнір був місцевим дитячим спортивним клубом «Ґаудіум» (керівник та натхненник – Томаш Вінгородський) за підтримки міської влади Замостя.

 

 

Організатори зробили максимум можливого для того, щоб гостям перебування в Замості запам’яталось. Першого ж дня лучан познайомили з визначними місцями міста, передусім, з гордістю Замостя - центральним майданом, тим, що з різнокольоровими будинками. Екскурсовод розповів багато цікавого з історії Замостя та його сьогодення.

 

 

Другий день був повністю присвячений футбольним баталіям. Матчі проходили в чудовому залі спортивно-розважального центру Замостя, більшість глядацьких місць якого були заповнені. Передувала іграм костюмована церемонія відкриття, яку вів господар свята – Святий Миколай.

 

 

Футбольні поєдинки проходили в доволі незвичному для наших команд форматі: грали на полі розміром 30х45м (це щось середнє між міні-футбольним майданчиком та зменшеним футбольним полем, таким як на стадіоні СНУ по вулиці Шопена), кількість гравців – 5 польових та воротар, при цьому ворота були розміром 2х5 метрів. Матчі тривалістю лише 15 хвилин не давали можливості гравцям розслабитись, втратити пильність і практично позбавляли їх права на помилку.

 

 

До таких умов турніру команда 2006 року народження виявилась не готовою. Програвши дві гри, «Адреналін-2006» видав досить пристойний футбол в останньому матчі, перемога в якому дозволила нашій команді поділити 3-4 місця з командою «Гурнік» (Лешно). Богдан Боднар отримав приз найкоректнішого гравця (zawodnik fair play) своєї вікової категорії.

 

 

А от «Адреналін-2005» усі свої матчі виграв, здобувши головний Кубок турніру. Здобули підопічні Юрія Остромецького і індивідуальні титули: Стас Литвин був визнаний кращим воротарем, а Макар Войнаровський - королем стрільців (król strzelców), тобто кращим бомбардиром.

 

 

Запеклою була боротьба у віковій категорії команд 2004 року народження. У вирішальному матчі, здобувши по три перемоги, зустрілись «Адреналін» та «Гетьман» (Замость). На жаль, у цьому поєдинку сильнішими виявились наші суперники, а «Адреналін-2004» змушений був задовольнятись другим місцем. У цій віковій категорії кращим гравцем турніру був визнаний лучанин Юрій Федонюк.

 

 

Останній день турніру випав на 6 грудня - на цей день були заплановані: прогулянка містом, відвідини ярмарки до дня Святого Миколая, а також участь в урочистій месі, на якій, на знак поваги до гостей, читання Євангелія здійснювалось двома мовами – польською та українською. Всі учасники змагання отримали від організаторів пам’ятні сувеніри та солодкі подарунки.

  

 

Участь в Миколаївському турнірі дала змогу нашим командам здобути цінний досвід міжнародних поєдинків, керівництву ФК «Адреналін» - налагодити співпрацю з дитячими футбольними клубами Польщі, а основне – приємне спілкування з ровесниками, колегами та звичайними мешканцями Замостя – чемними та ґречними людьми.

 

Схожі матеріали

09 липня 2014, 10:13
Відбувся черговий матч чемпіонату Луцька між "МАРАДО" та "Адреналіном". Хоч розрив між суперниками до очної зустрічі і складав чотири...
27 березня 2015, 11:07
Уже завтра, в суботу 28-го березня, стартує традиційний весняний турнір, який щороку проводить ФФВ.   Саме ці змагання давали змогу...
02 липня 2015, 21:43
 З них починався  клуб, вони були першими вихованцями першого тренера ДЮФК «Адреналін» Євгена Йосиповича Школи. Два роки тому Діма...