Матч Франція – Україна під загрозою зриву

Воротарі збірної України Андрій Лунін і Юрій Паньків отримали позитивні результати тестів на коронавірус.

 

Про це у твітері повідомив журналіст каналів "Футбол 1/2/3" Ігор Бурбас.

Напередодні у Франції тестування проходили легіонери збірної і довикликані Юрій Паньків, Юхим Конопля і Володимир Шепелєв.

 

Шеф-продюсер каналів "Футбол 1/2/3" Іван Гресько повідомив, що позитивні тести є також у представників персоналу, і припустив, що теоретично спаринг Україна – Франція знаходиться під загрозою зриву. Він повинен відбутися 7 жовтня.

 

Окрім Андрія Луніна з "Реала" і Юрія Паньківа з "Олександрії" в розпорядженні Андрія Шевченка залишається лише Георгій Бущан з "Динамо".

 

Раніше позитивні тести на коронавірус були виявлені у двох гравців "Шахтаря" – голкіпера Андрія П'ятова та півзахисника Тараса Степаненка. Така неприємна інформація змусила головного наставника збірної України Андрія Шевченка зробити заміни.

 

До товариської гри з Францією, який відбудеться 7-го жовтня, готуватиметься лише 19 гравеців. 14 футболістів, які були у попередній заявці, не зможуть взяти участі в грі.

Схожі матеріали

29 вересня 2014, 22:12
На відміну від луцької "Волині", яка виступає у центральній групі №1, інший волинський клуб - володимир-волинський "BRW-ВІК" -...
18 квітня 2020, 17:20
Голкіпер "Реала" Альфонс Ареола має намір змінити команду після закінчення цього сезону, що дає шанс воротарю збірної України Андрію...
26 березня 2020, 11:27
Український воротар "Маріуполя" Рустам Худжамов вважає, що після вимушеної перерви у чемпіонаті через пандемію коронавірусу, декілька...