Майже сенсація у Заборолі та перемоги лідерів

14 тур чемпіонату Луцького району з футболу запам’ятається вболівальникам матчем у Заборолі між лідером чемпіонату та ратнівською « Раттю», який ледь не закінчився сенсацією, а також, на диво, не надто гольовими матчами, у яких перемоги здобували команди з верхньої частини турнірної таблиці.

 

Матчі 14 туру відбулися 8 вересня.

 

Група 1

 

Угринів на своєму полі мінімально переміг Лище, хоча матч і міг закінчитися внічию. Проте «Волинь» зуміла забити на 84 хвилині та втримати переможний рахунок. Ця перемога залишає угринівцям шанси увійти в першу трійку.

 

«Волинь» (Угринів) – ФК «Лище» - 2:1 (1:0)

Голи: Мигловець Сергій, 10; Кравець Денис, 84 – Ганіговський Олександр, 75

Попередження: Кривенький Олег – Зінкевич Дмитро

Арбітр: Скиданюк Сергій, асистенти арбітра: Марчук Микола, Босак Микола

 

Боратин на власному полі завдяки двом голам з пенальті, які реалізував Роман Москвич, переміг Піддубці. Гості забили на 83 хвилині, але зачепитися бодай за нічию не зуміли.

 

НФК «Боратин» – ФК «Піддубці» - 2:1 (0:0)

Голи: Москвич Роман, 53, 66 (обидва з пенальті) – Тарасюк Роман, 83

Попередження: Видрич Сергій – Кузьмич Роман, Мисько Максим, Корнійчук Олександр, Скопюк Олег, Лобанов Андрій

Арбітр: Гоза Руслан, асистенти арбітра: Мілінчук Олег, Андрощук Андрій

 

Рокинівська «Олімпія», забивши на початку та наприкінці матчу, впевнено перемогла «Торчин».

 

«Олімпія» (Рокині) – ФК «Торчин» - 2:0 (1:0)

Голи: Ткач Андрій, 8; Гармидер Андрій, 89

Попередження: Ковтонюк Віктор – Шинкарук Віталій, Бощук Анатолій

Арбітр: Леончук Олександр, асистенти арбітра: Лойко Павло, Кравчук Василь

 

Матч між лідером чемпіонату та ратнівською «Раттю ледь не завершився сенсацією. «Забороль» вів 2:0 до 77 хвилини, коли ратнівчани зрівняли рахунок. Гості мали в розпорядженні 13 хвилин основного та додатковий час, проте зрівняти рахунок не зуміли.

 

АСК «Забороль» – «Рать» (Ратнів) - 2:1 (0:0)

Голи: Симонович Вадим, 58; Возняк Валерій, 87 – Скиданюк Сергій, 77

Попередження: Гадзінський Святослав, Возняк Валерій – Скиданюк Сергій

Арбітр: Мищук Анатолій, асистенти арбітра: Шульгач Андрій, Чабан Сергій

 

Група 2

 

У групі 2 Липини на виїзді мінімально обіграли «Альянс» з Одерад.

 

«Альянс» (Одеради) – ФК «Липини» - 1:2 (0:0)

Голи: Павлусь Віталій, 75 – Якимчук Олександр, 55; Четвержук Тарас, 60

Попередження: Гайдай Олександр – Шипер Олександр

Арбітр: Васін Андрій, асистенти арбітра: Петров Петро, Гадзінський Святослав

 

А «Україні» з Баєва зарахували технічку поразку за матч з «Вілією».

 

«Україна» (Баїв) – «Вілія» (Коршовець) - 0:3 (технічна поразка)

 

       ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

      ГРУПА 1

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

АСК «Забороль»

13

11

2

0

63-13

35

2.

НФК «Боратин»

13

11

1

1

65-28

34

3.

«Олімпія» (Рокині)

13

10

0

3

45-29

30

4.

«Волинь» (Угринів)

13

8

3

2

41-19

27

5.

ФК «Лище»

13

7

2

4

39-24

23

6.

ФК «Торчин»

13

7

1

5

30-31

22

7.

ФК «Піддубці»

13

6

1

6

48-29

19

8.

«Рать» (Ратнів)

13

6

0

7

27-24

17

 

                         ГРУПА 2

 

команда

І

В

Н

П

М

О

9.

«Вілія» (Коршовець)

13

3

2

8

26-44

11

10.

ФК «Липини»

13

3

2

8

18-43

10

11.

ФК «Гірка Полонка»

12

2

1

9

23-34

6

12.

«Альянс» (Одеради)

13

1

2

10

11-61

5

13.

«Україна» (Баїв)

13

0

1

12

20-84

1

                                                                                                 

Бомбардири:

23 - Бебко Павло («Боратин»)

21 - Корнійчук Олександр («Піддубці»)

16 - Янко Андрій («Олімпія»)

12 - Курик Валерій («Боратин»)

10 - Кисляк Дмитро («Олімпія»), Кушнір Петро («Забороль»)

 

Дискваліфікація (наступний тур пропускає):

Кривенький Олег («Волинь»)

Бощук Анатолій («Торчин»)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Вознюк Костянтин («Боратин»)

Завиднюк Андрій («Олімпія»)

Антипенков Олександр («Волинь»)

Романчук Леонід, Шавала Олександр, Янченко Ігор («Торчин»)

Зінкевич Дмитро («Лище»)

Василевський Владислав («Піддубці»)

Скиданюк Сергій («Рать»)

Бурковський Дмитро («Липини»)

Трачук Віталій («Гірка Полонка»)

Волох Віталій, Демковський Назар, Ліпчик Петро («Альянс»)

Наконечний Богдан, Поляк Ярослав («Україна»)

 

Наступні матчі:

15-й тур

(14 вересня, субота)

16:00 «Волинь» (Угринів) - НФК «Боратин»

16:00 ФК «Гірка Полонка» - «Альянс» (Одеради)

 (15 вересня, неділя)

11:00 ФК «Лище» - АСК «Забороль»

11:00 «Олімпія» (Рокині) - «Рать» (Ратнів)

11:00 ФК «Липини» - «Україна» (Баїв)

16:00 ФК «Торчин» - ФК «Піддубці»

«Вілія» (Коршовець) пропускає тур

Схожі матеріали

31 жовтня 2018, 10:45
Sport Arena називає символічну збірну чергового туру в Першій лізі сезону 2018/19, одним із них став новачок «Волині» Младен...
04 травня 2018, 09:13
Сьогоднішнім матчем у Ратневі між командами «Рать» та «Гірка Полонка» відкриється чвертьфінальна стадія Кубка на призи газети «Слава...
24 січня 2019, 12:17
Стали відомі деталі можливої угоди по переходу в клуб з Петербурга захисника "Шахтаря" Ярослава Ракицького. ЗМІ пишуть про...