Останній тур без сенсацій: Боратин в екстазі, Луцьк у журбинці, Піддубці - бронзові. Вища ліга Волині

Фінальні матчі - штука тонка, Петрухо. Саме так можна було оспівати останній тур Вищої ліги чемпіонату Волині. Скажімо, багато хто з уболівальників переймався немотивованим "Будівельником", який, з їхніх припущень, міг би подарувати три очки "Західному Бугу". Але Баківці перемогли і припинили усі ці "гнилі" патякання.

 

Тож Іваничі тепер змагатимуться з Копачівкою за право грати серед найсильніших волинсько-футбольного світу сього. Та чи змагатимуться? Чи треба реально райцентру тягар у вигляді команди Вищої ліги? Відповідь на це питання дадуть перехідні матчі. Сподіваємося, що як у Іваничах, так і в Копачівці, знайдуться заможні люди, які таки підтримають рідні колективи, а ми побачимо справді битву, а не відбування номера.

 

Боратин нарешті став чемпіоном. Кількарічні амбітні заяви керівництва таки підтвердились реальним їх проявом. Хтось буде нарікати, що "Ласка" здобула звання незаслуженно та ще через якісь причини, однак наразі єдиний важливий показник - турнірна таблиця. А вона демонтрує - золото поїхало в приміське село Луцька, яке фіксується в писемних пам’ятках ще в далекому 1545 році.

 

Навіть не знаємо - як кваліфікувати срібло ЛСТМу. Либонь, провалом. Зважаючи на склад гравців, завадити здобути чемпіонство могли лучанам... тільки ковельчани. Що маємо в результаті? У Ковелі команда розсипалась, а "монтажники" втрачали очки там, де робити цього не мали права. Хоча наголосимо, що в деяких матчах чемпіонську гру демонтрували не стільки "Ласка", скільки"ЛСТМ", "Піддубці" та "Ковель", як не дивно.

 

Третє місце Піддубців. Успіх? Безумовний! Заслужений? Стопроцентово! Тож "ВолиньСПОРТ" вітає всіх призерів та бажає гарно підготуватися насамперед до фінальної стадії  КУБКА ВОЛИНІ та наступного сезону. А там точно, як кістка у горлі, усім стане локачинська "Надія". ))

Світлини: Настя Заболотна

Схожі матеріали

02 червня 2019, 17:09
В останньому матчі сезону волиняни знову не могли розраховувати на капітана команди Артура Рябова, який тренується з основною командою...
13 лютого 2015, 07:40
На Волині знову пройде турнір, який був мегапопулярним в часи минулих поколінь.   Тоді, коли команди не мали можливості проводити...
19 вересня 2014, 14:59
Черговий тур у чемпіонаті Волині з футболу зацікавить прихильників насамперед дуелей місцевого масштабу. Так, в суботу 20 вересня...