«Острів невезіння в чемпі Луцька є…»

Ми вже писали про надзвичайну рівність команд, що стартували у цьогорічній першості Луцька. Черговим доказом цього став перенесений матч  між «Магнітом» та «Марадо».

 

 

Можна довго описувати силу-силенну моментів, які створили обидві команди. Точніше сила була в «марадон», а от у «магнітних» - силенна. Можна тільки дивуватися – як м’яч вперто не хотів залітати у сітку у практично вже вирішених моментах. То штанга, то нога захисника на лінії воріт, то воротар – щось в останню мить та й рятувало від взяття.

 

Однієї тільки головою «червоно-сині» могли забити голів зо сім. Це при тому, що гол вони саме так і забили – навіс з кутового зліва, чергова виграна верхова дуель, удар головою в протихід воротарю…

 

 

Але це вже було за рахунку 0:2. Моменти на разючих контратаках в «Марадо» були, але практично завжди на висоті був кіпер «Магніта». А два голи було забито в доволі сумбурних ситуаціях. Спочатку (в першому таймі)  після верхового закидання на м’яч пішли і воротар, і захисник – в результаті вони зіткнулися й упали. Андрій Бойко, який вдало уникнув боротьби, підхопив кругло і поцілив з гстрого кута в порожні ворота.

 

 

У другому тайм одна з атак «Марадо» розвивалася лівим флангом, де Володимир Журибіда прокинув собі на хід та прострілив. Хтось із оборонців намагався перервати цей простріл, і ти самим зрізав м’яч повз дезорієнтованого голкіпера у сітку.

 

 

Під завісу зустрічі була справжня облава воріт «Марадо», сутички, суперечки, порушення, штрафні… Але рахунок так і залишився 1:2.

 

 

Такий результат посунув на другу сходинку «Магніт», адже за рівності очок з «НІКО-Ветераном» в особистому протистоянні перемогу святкували «Ветерани». А «Марадо» ж скочило з 7-го на 4-те місце.

Коментарі

sss

О і тут вставив свої 5 коп всезнайко довбаний Петьо

Петьо

Чому пристали до чоловіка? він хоч старався

чемпион

ех калюжний ех калюжний никому теперь не нужний
чуть не угробил вратаря
лучше б москвич починил

sss

Не знаю хто там чим має торгувати але Бойко гравець високого рівня тому обіжати не треба, бо він кого хоч повозить. Суддя помилявся в два боки і там і там треба було по червоній карточці пред"являти.

чемпион

ех калюга, калюга ти ж поплив вже на минуте 20-ій, тебе ж бойко возив як пьяного мужика
занимайся лучше мясом а не футболом
а петров андрей хай тренірує детей

Калюжний

Нас засудили!!! "Марадо" всю гру падали і симулювали, один Журибіда награв на червону картку ще в першому таймі! Суддю на мило!

Схожі матеріали

18 травня 2015, 15:52
У суботу та неділю відбулися матчі чергового туру обласної першості. Безумовним «цвяхом програми» стала битва в Маяках, де віце-...
29 липня 2018, 19:48
Футбольна команда ветеранів з обласного центру Волині стала чемпіоном на міжнародних змаганнях у Білорусі.   Про це йдеться у дописі...
22 травня 2019, 19:24
Упродовж 21-22 травня у Львові відбувався  Deyna Cup, у якому брала участь команда луцької "Волині-2009"!     На груповому етапі...