Перша ліга: вісім клубів виступили проти відновлення сезону, але чемпіонат дограють

Клуби Першої ліги проголосували за відновлення чемпіонату і його догравання відповідно до медичного протоколу.

 

Рішення повинні пройти затвердження виконкомом УАФ. 6 клубів підтримали, 4 виступили проти. Також за відновлення проголосував президент ПФЛ Сергій Макаров. Про це повідомляє кореспондент Tribuna.com Микола Решнюк.

 

  • За виступили "Інгулець", "Металіст-1925", "Агробізнес", "Оболонь-Бровар", "Черкащина" та "Металург".
  • Проти: "Кремінь", "Прикарпаття", "Миколаїв" і "Чорноморець".

 

На раді ліг присутні 10 клубів першої ліги. Представники "Миная", "Волині" та "Руху" були відсутні. Також не відвідали раду ліг "Авангард", "Балкани" і "Гірник-Спорт".

 

Клуби проти відновлення сезону

 

Раніше вісім клубів звернулися до керівництва ПФЛ з проханням не проводити в п'ятницю, 5 червня, засідання Ради ліг, на якому організатори Першої та Другої ліг планують влаштувати переголосування щодо формату догравання Першої ліги 2019/20. Цими клубами є "Минай", "Авангард", "Гірник-Спорт", "Чорноморець", "Прикарпаття", "Миколаїв", "Кремінь" і "Балкани". Вони направили в ПФЛ листи із закликом завершити нинішній сезон достроково.

 

Клуби пропонують достроково завершити чемпіонат і затвердити початок нового – 2020/21. Також додамо, що в листах, направлених в ПФЛ "Миколаєвом" і "Гірник-Спортом", є загрози бойкотувати засідання Ради ліг, якщо позицію клубів не почують.

 

Засідання Ради ліг було заплановано на 5 червня близько 11 години за київським часом.

Саме ці вісім клубів голосували проти відновлення сезону на засіданні від 21 травня. Потім стало відомо, що в листі-опитувальнику, направленому ПФЛ клубам з метою визначити оптимальний варіант продовження сезону, "Минай" разом з "Рухом", "Інгульцем", "Металістом 1925", "Черкащиною", "Агробізнесом, "Металургом" і "Оболонь-Бровар" голосував за продовження сезону за регламентом.

Хто вийде в УПЛ

 

У новому сезоні українська Прем'єр-ліга (УПЛ) має складатися з 14 команд. Таким чином, з Першої ліги "піднімуться" аж три команди, а з УПЛ вилетить у нижчу лігу – одна.

 

Лідером першої ліги є львівський "Рух". На другій сходинці "Волинь" з Луцька.

 

На цей момент найскладнішим є розв'язання питання з третім місцем у Першій лізі. "Минай", "Інгулець", "Оболонь-Бровар" та "Агробізнес" набрали по 37 очок.

 

За додатковими показниками на третій сходинці "Минай", однак в "Інгульці" переконані, що на цій сходинці повинен бути їх клуб.

Схожі матеріали

06 серпня 2019, 20:30
Дванадцятий випуск ютуб-програми «Волинь Sport» був присвячений центральному матчу 9 туру Чемпіонату Луцького району з футболу між «...
17 квітня 2020, 19:03
В Україні перший футбольний клуб вирішив скоротити зарплати гравцям через кризу, спричинену пандемією COVID-19. Зарплати футболістам...
13 серпня 2019, 16:20
Десятий тур чемпіонату Луцького району запам’ятається вболівальникам непростою перемогою «Олімпії», після якої вона посідає другу...