Презентували книгу «Футбол у Волинському воєводстві»

У Луцьку за ініціативи видання «ВолиньSport» відбулася прес-конференція з приводу виходу у світ книги Сергія Грудняка «Футбол у Волинському воєводстві. 1921-1939».

 

Приємно, що переважна більшість спортивних журналістів обласного центру Волині та людей, що цікавляться футбольною статистикою, підтримали ініціативу volynsport.in.ua  та допомогли в популяризації цієї спортивно-історичної монографії.

 

Автор книги зізнався, що захопився статичними даними ще у школі – та так, що ледве не завалив випускні екзамени. Настільки любов до футбольних фактів полонила його серце. Присутні на презентації дізналися про цікаві моменти зародження та розвитку футболу на нашій території, про початки принципових дербі Луцьк-Рівне (і хто кому першим побив автобуса), про організаційні нюанси тогочасних лігових змагань. Тож почитати «Футбол у Волинському воєводстві» буде надзвичайно корисно любителям цього виду спорту різних вікових категорій.

 

Сергій Грудняк також зауважив, що багато завдячує публікаціям його фактажу у виданні «Монітор волинський», хоча свою історію почав із конкурсу знавців ще в радянській газеті «Молодий ленінець». Згодом були матеріали в друкованих «Радянській Волині» та «Віче».

 

У творчих планах Сергія видання про футбольний клуб «Волинь», адже в наступному році він святкуватиме ювілей. Однак тут треба шукати підтримки, бо таку книгу за власний кошт не осилити.

 

Насамкінець директор видання «ВолиньSport» Олександр Бляшук вручив подяку авторові книги за його систематичну роботу в дослідженні історії футболу та статистики. Завершилася зустріч автограф-сесією та дружнім фотографуванням.

 

 

Схожі матеріали

07 вересня 2015, 14:55
Початок нової першості області з футболу дав настільки строкаті результати, що  залишається тільки гадати – такі рахунки будуть...
31 березня 2017, 21:37
Таким собі рівненсько-волинським суперкубком можна назвати традиційний турнір із футболу пам'яті професора, доктора біологічних наук...
03 жовтня 2014, 16:42
Вже чотири роки дитяча громадська організація «Футбольний клуб «Адреналін» проводить у Луцьку міжнародні дитячі футбольні турніри, в...