Результати та символічна збірна 8 туру чемпіонату Луцького району з футболу

Чемпіонат Луцького району

з футболу сезону 2020 року

 

Група «А»

8-й тур

21 серпня (п’ятниця)

 

ФК «Гірка Полонка» – «Вілія» (Коршовець) - 0:4 (0:3)

Голи: Наконечний Андрій, 2; Хінцінський Ярослав, 13; Лойко Роман, 32; Мартинюк Василь, 68 (з пенальті)

Попередження: Лащук Мирослав («Гірка Полонка»)

Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра: Гомон Сергій, Андрощук Андрій

 

23 серпня (неділя)

АСК «Забороль» –НФК «Боратин» - 1:1 (1:1)

Голи: Запорожець Михайло, 22 – Москвич Роман, 32

Попередження: Хитрий Петро, Кушнір Петро, Ткаченко Олександр, Чоп Сергій – Видрич Сергій, Москвич Роман, Ольшевський Павло, Курінов Олександр, Кухтей Вадим

Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра: Хомич Анатолій, Мисковець Андрій

 

02 серпня (неділя)

ФК «Мар’янівка» – «Олімпія» (Рокині) - 2:4 (1:2)

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

Команда

І

В

Н

П

М

О

1.

АСК «Забороль»

8

6

2

0

45-8

20

2.

НФК «Боратин»

8

5

2

1

32-9

17

3.

«Олімпія» (Рокині)

8

5

2

1

22-9

17

4.

«Вілія» (Коршовець)

8

2

2

4

18-30

8

5.

ФК «Гірка Полонка»

8

1

1

6

15-31

4

6.

ФК «Мар’янівка»

8

0

1

7

9-54

1

 

Наступні матчі:

9-й тур

(29 серпня, субота)

17:00  «Вілія» (Коршовець) - АСК «Забороль»

(30 серпня, неділя)

11:00  НФК «Боратин» - «Олімпія» (Рокині)

11:00  ФК «Гірка Полонка» - ФК «Мар’янівка»

 

10-й тур

(05-06 вересня)

ФК «Мар’янівка» - НФК «Боратин»

АСК «Забороль» - ФК «Гірка Полонка»

«Олімпія» (Рокині) - «Вілія» (Коршовець)

 

Група «Б»

матч 6-го туру

19 серпня (середа)

ФК «Піддубці» – ФК «Торчин» - 3:2 (0:1)

Голи: Корнійчук Олександр, 47; Лисенко Олександр, 49; Войтюк Микола, 67 – Стоянович Дмитро, 7 (з пенальті); Главацький Андрій, 85 (з пенальті)

Попередження: Кузьмич Роман, Заболотний Ігор, Кирилюк Олександр – Романчук Леонід, Щербик Богдан

Арбітр: Попко Максим, асистенти арбітра: Скиданюк Сергій, Хомич Анатолій

 

8-й тур

22 серпня (субота)

«Альянс» (Сьомаки) – ФК «Лище» - 0:4 (0:3)

Голи: Коширець Олег, 19, 30; Ткачук Віктор, 24; Зінкевич Дмитро, 59 (з пенальті)

Попередження: Зейко Олексій («Альянс»)

Арбітр: Котельчук Ігор, асистенти арбітра: Шульгач Андрій, Скиданюк Сергій

 

23 серпня (неділя)

«Волинь» (Угринів) – ФК «Торчин» - 3:2 (0:2)

Голи: Марчук Юрій, 51, 56, 64 – Бідун Богдан, 20; Главацький Андрій, 39 (з пенальті)

Попередження: Мельничук Віталій, Кривенький Олег («Волинь»)

Арбітр: Щербик Андрій, асистенти арбітра: Гомон Сергій, Андрощук Андрій

 

ФК «Липини» – ФК «Піддубці» - 1:1 (0:1)

Голи: Лафета Денис, 58 (автогол) – Малаховський Максим, 38

Попередження: Шипер Олександр («Липини»)

Арбітр: Котельчук Ігор, асистенти арбітра: Волох Владислав, Матвійчук Валерій

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

ФК «Лище»

8

5

2

1

28-12

17

2.

ФК «Піддубці»

8

4

3

1

27-13

15

3.

«Волинь» (Угринів)

8

4

3

1

26-13

15

4.

ФК «Липини»

8

3

3

2

31-21

12

5.

ФК «Торчин»

8

2

1

5

22-27

7

6.

«Альянс» (Сьомаки)

8

0

0

8

8-56

0

 

Наступні матчі:

9-й тур

(29 серпня, субота)

17:00  ФК «Піддубці» - «Волинь» (Угринів)

(30 серпня, неділя)

11:00  ФК «Торчин» - ФК «Лище»

16:00  ФК «Липини» - «Альянс» (Сьомаки)

 

10-й тур

(05-06 вересня)

ФК «Лище» - ФК «Піддубці»

«Волинь» (Угринів) - ФК «Липини»

«Альянс» (Сьомаки) - ФК «Торчин»

 

Бомбардири:

16 - Ткаченко Сергій («Забороль»)

10 - Лисенко Олександр («Піддубці»)

9 - Бабеляс Юрій («Волинь»), Москвич Роман («Боратин»)

7 - Марчук Юрій («Волинь»), Наконечний Андрій («Вілія»), Шаула Юрій («Липини»), Яковлєв Юрій («Боратин»)

6 - Главацький Андрій («Торчин»), Корнійчук Олександр («Піддубці»)

5 - Мосійчук Олександр («Лище»), Королюк Василь («Гірка Полонка»), Панченко Павло, Янко Андрій («Олімпія»), Чайка Володимир («Боратин»)

4 - Васільєв Максим («Забороль»), Демиденко Сергій («Олімпія»), Ліщук Павло («Лище»), Стоянович Володимр («Торчин»)

 

Дискваліфікація (одна гра):

Лащук Мирослав («Гірка Полонка»)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Динісов Ігор, Кушнір Петро, Ткаченко Олександр («Забороль»)

Бондарчук Дмитро, Панченко Павло («Олімпія»)

Видрич Сергій, Журибіда Володимир, Ольшевський Павло («Боратин»)

Лисюк Михайло («Вілія»)

Василюк Сергій («Мар’янівка»)

Ганіговський Олександр, Мосійчук Олександр («Лище»)

Марчук Юрій, Мережа Юрій («Волинь»)

Войтюк Микола, Сташевський Антон («Піддубці»)

Бурковський Дмитро, Бецко Василь, Кірін Олексій, Янчук Дмитро («Липини»)

Главацький Андрій, Ткачук Олександр («Торчин»)

Зейко Олексій («Альянс»)

 

II ЕТАП

Плей-офф

(склад пар плей-офф станом на 17.08.2020)

1/4 фіналу

(12-13 вересня)

Матч №1  «Забороль» - «Липини»

Матч №2  «Боратин» - «Волинь»

Матч №3  «Піддубці» - «Олімпія»

Матч №4  «Лище» - «Вілія»

 

1/2 фіналу

(19-20 вересня)

«Забороль»/«Липини» - «Піддубці» - «Олімпія»

«Лище»/«Вілія» - «Боратин» - «Волинь»

 

Символічна збірна виглядає наступним чином:

Арбітр туру - Попко Максим

Тренер туру - Галашевський Олег ( "Волинь" Угринів)

 

Схожі матеріали

20 липня 2020, 13:04
У 1 колі чемпіонату Луцького району з футболу цих вихідних було зіграно 4 тур, який був доволі цікавим та непередбачуваним. Група А...
29 серпня 2019, 18:03
Новий випуск «ВолиньSport» присвячений фіналу Кубка Луцького району з футболу, в якому зустрічалися команди з Забороля та Боратина.  ...
11 вересня 2018, 10:08
На стадіоні «Дружба» в Голобах Ковельського району було людно, адже тут мали відбутися відразу дві спортивні події. Спершу розпочався...