Сьогодні зламав майданчик - завтра понівечив сотні дитячих мрій

Уся футбольна громадськість обласного центру Волині вчора була шокована побаченим поблизу школи №23. Якщо коротко та без епічних прологів, то якісь індивіди спотворили міні-футбольний майданчик, зламавши огорожу за воротами.

 

 

Понівечена частина майданчика - це помста меценатам, п'яне хуліганство чи елементарна шизофренія від того-таки алкоголізму?

 

 

Певна річ, можна сповідувати різні релігії, мати кардинально протилежні погляди в політиці, однак мусить бути те, заради чого маємо шукати спільний знаменник. Це наші діти. Діти, які без активної фізкультури хворіють та вмирають. І йдеться не лише про хвороби серця чи опорно-рухового апарату, а й про те, що без отаких майданчиків наші чада будуть проводити час в інших, менш привабливих місцях.

 

 

Мало сказати, що це неповага до людей, які роблять добрі справи для наших дітей, це наплювання на самих дітлахів. Агов, хулігани, рано чи пізно у вас самих з"являться діти. Тоді що?

 

Коментарі

Офіційно Ффрр

Привіт!Де пропали статті про підсумок !-го кола футболу і початок футзального сезону?))Було б добре,статтю про непроведення Ліг Чемпіонів і Призерів--народ не дочекався "внятних" пояснень!

Схожі матеріали

04 серпня 2015, 15:24
Схоже, що не тільки кадровими втратами відзначиться у літнє міжсезоння віце-чемпіон Волині боратинська "Ласка". Як стало відомо...
06 серпня 2020, 10:24
Календар ігор Чемпіонату Луцького району з футболу сезону 2020 року II КОЛО   Група «А»   6-й тур (08 серпня, субота) 17:00  «Вілія» (...
01 червня 2014, 21:59
Субота й неділя були явно не найбільш сприятливими днями для футболу в кліматичному сенсі: постійні зливи, вітрюган та проливні...