У батлі стадіонів переміг Володимир-Волинський

Наше видання впродовж доволі

тривалого часу проводило опитування

на предмет того, який же стадіон

Волині є найбільш затишним.

 

На осуд читачів "ВолиньSport" виставив

шість претендентів: СОК "Шахтар" (Нововолинськ),

"Олімп" (Володимир-Волинський), стадіон в Маяках,

Боратині, "Колос" (Любешів) та

арену "Біла корова" (Мар"янівка).

 

Усього скористалося правом голосу 788 читачів нашого сайту.

 

Отож, за вашим голосуванням, 28% набрав спорткомплекс у Володимирі-Волинському – „Олімп”. Саме ця арена є домашньою для чотирьох вікових категорій клубу „BRW-ВІК”, які виступають у вищій лізі ДЮФЛ України.

 

На другій сходинці дещо прогнозовано опинилися арена з дуже екзотиним йменням „Біла корова”. Звісно, йдеться про горохівську Мар”янівку. За мальовничий стадіон на березі річки віддало голоси 25% респондентів. Хто хоча б раз грав на тому полі, той знає, що м”якшого газону в області годі шукати. Але й самі трибуни та підтрибунні приміщення – є по суті першими на Волині суто футбольними об”єктами. Тому не випадково арена неодноразово приймала фінали Кубка області та інших обласних турнірів. 

 

Третє місце виборов відносно новозбудований стадіон у Боратині. За нього проголосувало 20% опитаних. Що там казати, красива арена композиційно вписується в архітектуру нових об”Єктів на території сільської ради. А сам газон влітку інколи мав кращий вигляд, ніж „авангардівський”. Принаймні, візуально. та й команди із задоволенням приймають запрошення пограти у цьому селі під Луцьком. А це вже оцінка якості.

 

11% дісталося тим, хто бував на любешівському стадіоні „Колос”. Чепурний стадіончик, файні бігові доріжки і... річка!!! Коли матчі відбуваються у спекотну погоду, то гравцях не треба ніякого душу – пляж подавай)). Крім того, спортивна арена розташована в прадавньому парку. Словом, атмосфера аж підганяє взути копачки та вийти на поле.

 

9 % набрав спорткомплекс „Шахтар” у Нововолинську. Цього року стадіон приймав разом із володимир-волинським „Олімпом” фінал чемпіонату України серед команд ДЮФЛ U-14 та U-16. Але тут - тільки п"ятий щабель.

 

І зовсім уже незрозуміло, чому в аутсайдерах опинився затишний стадіон у Маяках (7 %). Як не парадоксально, проте один саме з найзатишніших не зміг перемогти в опитуванні. Списуємо хіба такі результати на те, що багато читачів та уболівальників ще не бували іграх на цій арені. З одного боку трибуни, з іншого лавочки в затінку. Що може бути кращим для переглядів матчів улюбленої команди?

 

Схожі матеріали

12 січня 2019, 15:20
За інформацією відразу кількох ЗМІ, колишній захисник київського "Динамо", уродженець Любешова Тарас Михалик повернеться в Україну...
22 травня 2015, 11:22
Поїздка, яка планувалась одразу після перемоги «Дніпра» у матчі-відповіді проти «Брюгге», була не такою, як було задумано (хоча,...
24 грудня 2014, 13:18
25 грудня (четвер) о 12:00 год у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти (м. Луцьк, вул. Винниченка, 31) відбудеться...