У Луцькому районі нагородили найкращих. ФОТО

На черговій сесії Луцької районної ради вшанували тріумфаторів Чемпіонату району з футболу, який фінішував зовсім нещодавно.

 

 

Провели урочисту оказію голова райради Валентин Приходько та депутат райради, голова Федерації футболу Луцького району Олександр Бляшук, які подякували гравцям, тренерським штабам та начальникам команд за шикарний сезон, насичений якісним футболом і інтригою.

 

Насамперед було нагороджено призерів у двох лігах першості. Нагадаємо, у вищій це АФК «Забороль», «Ласка» (Боратин) та «Рать» (Ратнів), а в першій – ФК «Липини», «Україна» (Баїв) та «Несвіч».

 

Також було вручено подяки керівникам усіх команд, що брали участь у змаганнях, та головам сільськи рад, що підтримують розвиток футболу у своїх громадах.

 

Не оминули кращих в індивідуальних номінаціях. Так, кращими бомбардирами у своїх дивізіонах стали Павло Бебко (боратинська «Ласка») і Богдан Козак («Несвіч»).

Закінчилося дійство радісною фотосесією.

 

Схожі матеріали

04 червня 2014, 18:59
Радісні новини надійшли з Федерації футболу України та Дитячо-юнацької ліги України. Впродовж двох тижнів Володимир-Волинський та...
29 вересня 2014, 18:32
Луцька "Волинь" провела матчі чергового туру в усіх чотирьох вікових категоріях Вищої ліги ДЮФЛ України.   Дві команди перемогли...
24 липня 2018, 10:35
У селі Світязь на центральному пляжі завершились триденні змагання з пляжного футболу на «Кубок Світязя», присвячені пам’яті відомого...