У Луцькому районі нагородили найкращих. ФОТО

На черговій сесії Луцької районної ради вшанували тріумфаторів Чемпіонату району з футболу, який фінішував зовсім нещодавно.

 

 

Провели урочисту оказію голова райради Валентин Приходько та депутат райради, голова Федерації футболу Луцького району Олександр Бляшук, які подякували гравцям, тренерським штабам та начальникам команд за шикарний сезон, насичений якісним футболом і інтригою.

 

Насамперед було нагороджено призерів у двох лігах першості. Нагадаємо, у вищій це АФК «Забороль», «Ласка» (Боратин) та «Рать» (Ратнів), а в першій – ФК «Липини», «Україна» (Баїв) та «Несвіч».

 

Також було вручено подяки керівникам усіх команд, що брали участь у змаганнях, та головам сільськи рад, що підтримують розвиток футболу у своїх громадах.

 

Не оминули кращих в індивідуальних номінаціях. Так, кращими бомбардирами у своїх дивізіонах стали Павло Бебко (боратинська «Ласка») і Богдан Козак («Несвіч»).

Закінчилося дійство радісною фотосесією.

 

Схожі матеріали

25 вересня 2017, 17:00
За підсумками чотирьох турів Чемпіонату Волині з футболу саме ці три команди мають у своєму активі лише перемоги. Не набрали поки що...
05 жовтня 2014, 09:23
Схоже, що не тільки гравці полтавської "Ворскли" зіпсували настрій вболівальникам та працівникам футбольного клубу "Волинь", двічі...
08 листопада 2017, 18:02
Тільки за нинішній рік вихованці молодого луцького тренера доволі гучно про себе заявили, завоювавши золоті нагороди на кількох...