У Луцькому районі нагородили найкращих. ФОТО

На черговій сесії Луцької районної ради вшанували тріумфаторів Чемпіонату району з футболу, який фінішував зовсім нещодавно.

 

 

Провели урочисту оказію голова райради Валентин Приходько та депутат райради, голова Федерації футболу Луцького району Олександр Бляшук, які подякували гравцям, тренерським штабам та начальникам команд за шикарний сезон, насичений якісним футболом і інтригою.

 

Насамперед було нагороджено призерів у двох лігах першості. Нагадаємо, у вищій це АФК «Забороль», «Ласка» (Боратин) та «Рать» (Ратнів), а в першій – ФК «Липини», «Україна» (Баїв) та «Несвіч».

 

Також було вручено подяки керівникам усіх команд, що брали участь у змаганнях, та головам сільськи рад, що підтримують розвиток футболу у своїх громадах.

 

Не оминули кращих в індивідуальних номінаціях. Так, кращими бомбардирами у своїх дивізіонах стали Павло Бебко (боратинська «Ласка») і Богдан Козак («Несвіч»).

Закінчилося дійство радісною фотосесією.

 

Схожі матеріали

14 червня 2015, 15:11
Один із центральних матчів двох груп відбувся в Горохові, де зустрічалися команди, які свого часу понюхали пороху в різних обласних...
05 жовтня 2015, 19:50
4 жовтня у Ківерцях стартувала відкрита ліга чемпіонату “ДФ Вулиця ” сезону 2015. Чемпіонат є дійсно відкритим, адже крім...
23 липня 2018, 21:54
Sport Arena та ПФЛ називають героя стартового туру Першої ліги з футболу 2018/2019. Ним став 29-річний форвард «Волині» Дмитро Козьбан...