"Волинь" на виїзді мінімально здолала "Оболонь-Бровар"

Гру активніше почали господарі, які видали два моменти - двічі міг забивати Ярослав Гурмак. Але першому спочатку його удар потягнув Богдан Когут, а в другому випадку головою не влучив у дев’ятку воріт лучан.

 

Поміж цими моментами шанс відзначитися був і у наших футболістів – Рудольф Сухомлинов пройшов двох суперників на правому фланзі та виконав точний простріл у центр карної зони на Андрія Яковлєва, який, на жаль, не зумів як слід влучити по м’ячу.

 

Ближче до середини тайму «Волинь» почала перехоплювати ініціативу та потроху притискати «броварів» до власного штрафного майданчика, заробляючи при цьому кутові удари. Один з таких «корнерів» завершився взяттям воріт: після подачі Олега Герасимюка Павло Гордійчук гарним ударом головою відправив кулястого у дальній верхній кут воріт колишньої команди – 0:1.

 

Незадовго до перерви підопічні Віктора Богатиря могли подвоювати перевагу, однак після грубої помилки захисника господарів та передачі Яковлєва Володимир Коробка пробив у Артема Тєрєхова. Таким чином, на відпочинок команди пішли за мінімальної переваги нашого клубу.

 

У другому таймі «бровари» вирівняли гру, однак до серйозних нагод для взяття воріт «Волині» справа так і не доходила. Більше того, під кінець гри свіжі гравці, яких випустив на заміну керманич «Волині», раз за разом організовували гострі атаки. А на 84-й хвилині наші футболісти взагалі мали подвоювати перевагу: Сіаваш Хагназарі поклав корпус та підловив на льоту м’яч, який відскочив до нього після подачі зі стандарту, однак зі всього маху влучив у поперечину воріт «Оболоні». Покарати нашу команду за таку нереалізацію господарі поля могли вже у компенсований арбітром час, однак потужний удар Костянтина Коваленка прийняв на себе уже каркас нашої рамки. У підсумку, фінальний свисток зафіксував першу виїзну перемогу «Волині» цього сезону. 

За матеріалами: ФК "Волинь"

Фото: ФК "Облонь-Бровар"

Схожі матеріали

31 березня 2020, 14:37
На порталі Transfermarkt оновили ціни на гравців чемпіонату Бельгії. Змінилася вона і на футболістів збірної України.   Згідно з...
02 жовтня 2014, 21:50
У латвійському місті Єлгава юнацька збірна команда України, складена з футболістів 1998 року народження, провела свій заключний...
08 листопада 2018, 12:25
Команда «Агропродукт-Горохів» взяла участь в міжнародних змаганнях з міні-футболу та волейболу. Про це повідомляє Район.Горохів.  ...