«Волинь» та «BRW-ВІК» дізналися суперників по фіналу ДЮФЛ України

Федерація футболу України провела процедуру жеребкування фінальних частин Вищої та Першої ліг ДЮФЛУ. Як відомо, команди з Волині пробилися крізь сито групових, а потім і стикових поєдинків до вирішального турніру, що пройде з 28 червня в Одесі, Щасливому (Київська область), Поляні та Сваляві Закарпатської області.

 

 

Звісно, вболівальники знають, що могло бути наших клубів у фіналі й більше, однак у стикових іграх U-17 володимир-волинський «ВІК» поступився київській ДЮСШ-15, а серед 15-літніх «БРВ-ВІК» мусив битися за путівку з луцької «Волинню» (3:0, 1:0).

 

 

У церемонії жеребкування брали участь перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, віце-президент ФФУ Василь Орлецький та головний тренер молодіжної збірної України Сергій Ковалець.

 

 

Отож, у віковій групі U-16 луцька «Волинь» потрапила до квартету «А», де тягатиметься за продовження боротьби з «Шахтарем» (Донецьк), «Металістом» (Харків) та «УФК-Карпати» (Львів). В компанії «Б» зіграють «Дніпро» (Дніпропетровськ), «Динамо» (Київ), «Металург» (Запоріжжя) та «РВУФК» (Київ).

 

               

 

В категорії «До-15» наш край представлятиме уже згаданий «BRW-ВІК» (Володимир-Волинський). Володимиряни волею жеребу потрапили до колективів «Чорноморець», «Дніпро» та «Шахтар». У групі ж «Б» змагатимуться за вихід «Металіст», «Динамо», «УФК-Карпати» та «Торпедо-ВУФК» (Миколаїв).

 

               

Схожі матеріали

22 лютого 2016, 14:48
Ось і відгримів у Луцьку всеукраїнський «ADF-LNTU Premium Cup» з дворового міні-футболу 4х4, який зібрав шістнадцять учасників із...
07 жовтня 2018, 08:51
Уся гра запам’яталася більше великою кількістю боротьби, ніж яскравими гольовими моментами. Щоправда, при цьому саме футболісти із...
18 липня 2017, 15:29
На нашій планеті є безліч країн та міст, де символами певного кола людей є брати наші менші. Та що там, є чимало суспільних устроїв,...