Волиняни й закарпатці поділили тріумф на "Кубку Адреналіна"

Упродовж двох днів у Луцьку  проходили матчі ХVII-го розіграшу Кубка ФК «Адреналін». Цього разу в змаганнях брали участь команди 2007 та 2008 років народження. В обласний центр Волині завітали команди з Ужгорода, Тернополя, Кузнєцовська, Турійська, Цумані та Зорі.

 

 

 

В турнірі команд 2007 року народження боротьба за 1 місце розгорнулась між футболістами Луцька та Ужгорода. «Дуже сильна команда представляла Ужгород. Із тих, з ким нам доводилось грати, їх можна порівнювати хіба що з командою школи харківського «Металіста», - оцінив силу суперників тренер «Адреналіну» Василь Петрович Войтович. Фінал «Адреналін» (Луцьк) - «Зінедін» (Ужгород), як і личить вирішальним матчам, став окрасою турніру і завершився трудовою перемогою лучан з рахунком 2:0.

 

 

«Порівняно з минулим турніром наша команда помітно додала. Грамотну гру продемонстрував Богдан Оличенко - лідер команди. Інші теж підтягуються до кращих – різниця в класі окремих гравців основи вже не так кидається в вічі. Хлопці стараються і це дає свої результати», - підсумував тренер виступ «Адреналіну-2007».

 

 

Напружена боротьба за 3-є місце розгорнулась між командами Кузнєцовська, Турійська, Цумані та Зорі. В цих містах і селах підтримують дитячий футбол, не раз вони делегували на наші турніри цікаві й самобутні команди, проте місцевим клубам не часто вдається виїхати на турніри у віддалені міста, щоб помірятись силами з командами інших регіонів. В напруженій боротьбі призерами Кубку ФК «Адреналін» стали юні футболісти Цумані.

 

 

В змаганнях команд 2008 року народження господарі з нетерпінням очікували на дебют нової команди Євгена Йосиповича Школи (під його керівництвом команда 2001 року народження 26 разів ставала переможцем і призером футбольних турнірів в Україні та за кордоном). Незважаючи на поразку від ужгородського «Зінедіна», гра підопічних справила на тренера хороше враження: «Ми поступились команді, яка до цього брала участь в 15(!) турнірах, в тому числі й закордонних. Для нас же це були перші змагання. Такі матчі, як з Ужгородом, дають нам цінний досвід. Друге місце вважаю добрим дебютом. Наші хлопці зіграли непогано і, думаю, надалі ще додаватимуть».

 

Третє місце в цій віковій категорії здобула команда ДЮСШ (Тернопіль), яка виявилась сильнішою від ровесників з Кузнєцовська.

 

                    

                    

                    

                    

Схожі матеріали

16 квітня 2015, 12:21
Учора ввечері, 15-го квітня, у селі Дачному відбувся фінал "Кубка Федерації-2015". Напевно, навіть організатори не чекали, що буде...
28 січня 2020, 13:22
«Волинь» почала підсилюватися перед весняною частиною чемпіонату України. Так, офіційно гравцями нашого клубу стали Станіслав Куліш, ...
05 травня 2020, 14:13
УЄФА вивчає можливість проведення турнірів по системі "весна-осінь" в країнах, де застосовується формат "осінь-весна". Україна, в якій...