Юних футболістів з Ковеля нагородили на міжнародному турнірі

Два насичені турнірні дні у польському місті Радзимін провели вихованці Віктора Романчука – дітки 2011 та 2010 року народження. 

 

Повідомляє прес-служба ФЦ «Ковель-Волинь». 

 

19 січня юні ковельчани приєдналися до «Turniej Halowy – Mazur Cup 2019». У турнірі взяли участь команди:
- Mazur Radzymin,
- FDA Wieliszew,
- Orły Zielonka,
- FC Kovel-Volyn,
- Marcowia Marki.

 

Ковельчани були умовно поділені на дві команди. Змагання відбувалося у двох групах, перша команда ковельчан у своїй групі посіла друге місце, інша – четверте місце. За рішенням організаторів турніру Тараса Шиманського визнали кращим воротарем турніру.

 

20 січня на дітей чекала участь у ще двох турнірах, а саме: в міжнародному турнірі «Halowy turniej piłki nożnej Legionowo Cup U-9». Знову ковельчани були умовно поділені на два склади. 

 

Суперниками першого складу ковельчан було 5 польських команд:
- AP 11 Legionowo,
- Delta Warszawa,
- APDJ,
- ATP Warszawa,
- UKS BSS Irzyk.

 

У цій шістці нам вдалося здобути третє місце. Вихованці Віктора Романчука поступилися у грі команді Delta Warszawa, у складі якої грало два легіонери, а також вихованцем цього клубу був Роберт Левандовскі

 

За підсумками першого етапу турніру, організатори визнали найкращим гравцем «Halowy turniej piłki nożnej Legionowo Cup U-9» Дениса Романюка.

 

У другій половині дня відбувся ще один турнір, де вже змагалася інша команда. Окрім ковельчан, участь взяло ще 6 команд:
- Champion Warszawa,
- Delta Warszawa,
- AP Wilki,
- UKS Junak,
- Pogoń Grodzisk Maz.,
- AP 11 Legionowо.

 

Не зважаючи на те, що в суботу наші дітки також мали матчі, а в п’ятницю був нелегкий переїзд, юнакам вдалося здобути чотири перемоги та дві нічиї. За підсумками турніру, вихованці ФЦ «Ковель-Волинь» посіли перше місце, що звичайно дуже потішило як тренерів, так і батьків, які приїхали підтримати своїх дітей з Ковеля.

 

За результатими другого етапу турніру, організаторами були відмічені: 
Юрій Мигуля – кращий воротар турніру,
Григорій Дунай – кращий гравець турніру.

Схожі матеріали

12 вересня 2018, 10:08
Хавбек Сергій Політило продовжить кар'єру у складі донецького «Олімпіка». Про це пише «Футбол24».   29-річний півзахисник Сергій...
10 лютого 2015, 08:43
Відбулася нарада арбітрів та спостерігачів арбітражу Комітету арбітрів Федерації футболу Волині за участю Голови ФФВ Кварцяного В.В....
23 липня 2018, 15:45
Луцький клуб стартував у новому сезоні з виїзної перемоги. Про це пише офіційний сайт ФК «Волинь».   З перших хвилин гри наші...