Жеребкування чемпіонату Луцького району з футболу. Розклад матчів

18 червня відбулося жеребкування чемпіонату Луцького району з футболу. До участі в чемпіонаті зголосилося 12 команд, котрі були розділені на дві групи по 6 команд. Першість Луцького району буде проходити за схемою групового етапу, який буде зіграний в 2 кола. Далі з групи виходять по 4 сильніших колективи, які розіграють між собою раунд плей-офф за даною схемою:

 

Матч №1 1«А» - 4«Б» 
Матч №2 2«А» - 3«Б»
Матч №3 2«Б» - 3«А»
Матч №4 1«Б» - 4«А»

 

Раунд плей-офф складається з одного матчу.

 

Чемпіонат розпочнеться  матчами АСК "Забороль" - ФК "Мар'янівка" та ФК "Лище" - ФК "Липини".

 

Календар ігор Чемпіонату Луцького району
з футболу сезону 2020 року

 

Група «А»

 

Склад учасників:
АСК «Забороль»
«Олімпія» (Рокині)
НФК «Боратин»
«Вілія» (Коршовець)
ФК «Гірка Полонка»
ФК «Мар’янівка»

 

I КОЛО

1-й тур

(27 червня, субота)
18:00 АСК «Забороль» - ФК «Мар’янівка»
(28 червня, неділя)
11:00 НФК «Боратин» - «Вілія» (Коршовець)
17:00 «Олімпія» (Рокині) - ФК «Гірка Полонка»

 

2-й тур
(04 липня, субота)
18:00 ФК «Гірка Полонка» - НФК «Боратин»
(05 липня, неділя)
11:00 АСК «Забороль» - «Олімпія» (Рокині)
17:00 ФК «Мар’янівка» - «Вілія» (Коршовець)

 

3-й тур
(11 липня, субота)
18:00 «Олімпія» (Рокині) - ФК «Мар’янівка»
(12 липня, неділя)
11:00 «Вілія» (Коршовець) - ФК «Гірка Полонка»
17:00 НФК «Боратин» - АСК «Забороль»

 

4-й тур
(18 липня, субота)
18:00 АСК «Забороль» - «Вілія» (Коршовець)
(19 липня, неділя)
11:00 «Олімпія» (Рокині) - НФК «Боратин»
17:00 ФК «Мар’янівка» - ФК «Гірка Полонка»

 

5-й тур
(25 липня, субота)
18:00 НФК «Боратин» - ФК «Мар’янівка»
(26 липня, неділя)
11:00 ФК «Гірка Полонка» - АСК «Забороль»
17:00 «Вілія» (Коршовець) - «Олімпія» (Рокині)

 

II КОЛО
6-й тур
(08-09 серпня)
ФК «Мар’янівка» - АСК «Забороль»
«Вілія» (Коршовець) - НФК «Боратин»
ФК «Гірка Полонка» - «Олімпія» (Рокині)

 

7-й тур

(15-16 серпня)
НФК «Боратин» - ФК «Гірка Полонка»
«Олімпія» (Рокині) - АСК «Забороль»
«Вілія» (Коршовець) - ФК «Мар’янівка»

 

8-й тур
(22-23 серпня)
ФК «Мар’янівка» - «Олімпія» (Рокині)
ФК «Гірка Полонка» - «Вілія» (Коршовець)
АСК «Забороль» - НФК «Боратин»

 

9-й тур
(29-30 серпня)
«Вілія» (Коршовець) - АСК «Забороль»
НФК «Боратин» - «Олімпія» (Рокині)
ФК «Гірка Полонка» - ФК «Мар’янівка»

 

10-й тур
(05-06 вересня)
ФК «Мар’янівка» - НФК «Боратин»
АСК «Забороль» - ФК «Гірка Полонка»
«Олімпія» (Рокині) - «Вілія» (Коршовець)

Група «Б»

 

Склад учасників:
«Волинь» (Угринів)
ФК «Лище»
ФК «Торчин»
ФК «Піддубці»
ФК «Липини»
«Альянс» (Сьомаки)

 

І КОЛО

 

1-й тур
(27 червня, субота)
18:00 ФК «Лище» - ФК «Липини»
(28 червня, неділя)
11:00 «Волинь» (Угринів) - «Альянс» (Сьомаки)
11:00 ФК «Торчин» - ФК «Піддубці»

 

2-й тур
(05 липня, неділя)
11:00 «Волинь» (Угринів) - ФК «Лище»
11:00 «Альянс» (Сьомаки) - ФК «Піддубці»
17:00 ФК «Липини» - ФК «Торчин»

 

3-й тур
(11 липня, субота)
18:00 ФК «Торчин» - «Волинь» (Угринів)
(12 липня, неділя)
11:00 ФК «Піддубці» - ФК «Липини»
17:00 ФК «Лище» - «Альянс» (Сьомаки)

 

4-й тур
(18 липня, субота)
18:00 ФК «Лище» - ФК «Торчин»
(19 липня, неділя)
11:00 «Альянс» (Сьомаки) - ФК «Липини»
17:00 «Волинь» (Угринів) - ФК «Піддубці»

 

5-й тур
(25 липня, субота)
18:00 ФК «Піддубці» - ФК «Лище»
(26 липня, неділя)
11:00 ФК «Липини» - «Волинь» (Угринів)
11:00 ФК «Торчин» - «Альянс» (Сьомаки)

ІІ КОЛО

 

6-й тур
(08-09 серпня)
ФК «Липини» - ФК «Лище»
«Альянс» (Сьомаки) - «Волинь» (Угринів)
ФК «Піддубці» - ФК «Торчин»

 

7-й тур
(15-16 серпня)
ФК «Лище» - «Волинь» (Угринів)
ФК «Піддубці» - «Альянс» (Сьомаки)
ФК «Торчин» - ФК «Липини»

 

8-й тур
(22-23 серпня)
«Волинь» (Угринів) - ФК «Торчин»
ФК «Липини» - ФК «Піддубці»
«Альянс» (Сьомаки) - ФК «Лище»

 

9-й тур
(29-30 серпня)
ФК «Торчин» - ФК «Лище»
ФК «Липини» - «Альянс» (Сьомаки)
ФК «Піддубці» - «Волинь» (Угринів)

 

10-й тур
(05-06 вересня)
ФК «Лище» - ФК «Піддубці»
«Волинь» (Угринів) - ФК «Липини»
«Альянс» (Сьомаки) - ФК «Торчин»

 

ІІ ЕТАП

Плей-офф
1/4 фіналу
(12-13 вересня)
Матч №1 1«А» - 4«Б»
Матч №2 2«А» - 3«Б»
Матч №3 2«Б» - 3«А»
Матч №4 1«Б» - 4«А»

 

1/2 фіналу
(19-20 вересня)
Переможець матчу №1 - Переможець матчу №3
Переможець матчу №4 - Переможець матчу №2

 

В матчах 1/4 фіналу та 1/2 фіналу господарем поля є команда, яка посіла вище місце в турнірній таблиці

 

ФІНАЛ (27 вересня)

 

Виключне право щодо переносу матчів Чемпіонату належить Комітету з проведення змагань ФФЛР.

Схожі матеріали

01 жовтня 2019, 15:20
Команди луцького «Адреналіну» U-15 та U-17 програли свої матчі одноліткам з рівненського «Вересу» в четвертому турі ДЮФЛУ, хоча обидві...
30 вересня 2014, 13:10
Сільський стадіон поліського села Видричі Камінь-Каширського району став плацдармом для фіналу Кубка обласної ради ВФСТ «Колос» АПК...
01 грудня 2018, 08:18
Новий випуск власного телепроекту автор та ведучий Леонід розпочав із того, що кожен наступний номер буде несхожим на попередній.  ...