Зінченко став членом виконкому УАФ

На XXIII конгресі Української асціації футболу, що проходив у Львові, внесено зміни до складу керівних органів асоціації.

 

Так, на посади перших віцепрезидентів асоціації обрали Алана Плієва та Анатолія Дем'яненка. Про це повідомляє пресслужба УАФ.

 

Костянтин Єлісєєв та Андрій Мацола покинули посади віцепрезидентів УАФ. Тарас Герула також пішов з даної посади і тепер буде членом виконкому.

 

Також відбулися зміни і в складі виконкому УАФ. Замість Томаса Грімма, Тараса Юрика, Володимира Бандурова і Олександра Караваєва в нього увійшли Євген Дикий (виконавчий директор УПЛ), Віктор Межейко (глава Запорізької ОАФ), Василь Заторський (виконавчий директор Тернопільської ОАФ) і Олександр Зінченко (член профспілки "Футбол України" і гравець "Манчестер Сіті").

 

Додамо, що у тренерському штабі збірної України буде працювати новий помічник, який стане асистентом Андрія Шевченка. Його ім'я поки невідоме.

Схожі матеріали

13 березня 2020, 12:45
Всі матчі поточних розіграшів Ліги чемпіонів і Ліги Європи перенесені, а проведення турнірів призупинено на невизначений термін.   В...
11 жовтня 2014, 20:36
Центральний матч туру трохи розчарував. Так, усі чекали непоступливої боротьби, такою вона, зрештою, і вийшла. Однак… як би то точніше...
12 липня 2018, 12:54
"Волинь" не зуміла обіграти угорську "Кішварду" в товариському матчі. Про це повідомляє прес-служба луцького клубу.    У звітному...