Баскетболісти які грають у футзал. Привітання гравців БК "Старий Луцьк" з 8 березня

Баскетбольний клуб «Старий Луцьк-Університет» спільно з Східноєвропейським національним університетом ім. Лесі Українки організував захід для представниць прекрасної статі, які зовсім незабаром святкуватимуть професійне свято – Міжнародний жіночий день. Дійство відбулося 4-го березня в Спорткомплексі СНУ.

 

Вже традиційно до заходів нашого клубу багато уваги від лучан. Цього разу на дійство зійшлося теж чимало люду: спортсмени, викладачі та студенти, представники активної громадськості. Ведучим заходу був шоумен Сергій Абрамчук, про що йдеться на офіційному сайті БК Старий Луцьк.

 

Стартувало свято із футзального студентського «дербі», в якому грала збірна дівчат СНУ ім. Лесі Українки та студентська баскетбольна команда університету. Початок матчу точно не нагадував товариський поєдинок: суперники «рубалися» на кожному квадратному метрі майданчика.

 

Тим не менш, навіть у спорті є місце для свята та приємних сюрпризів. Ближче до завершення матчу чоловіча  команда чи то перехвилювалася, чи  занадто була вражена жіночою красою, але все ж упустила перемогу. Після фінального свистка хлопці зустріли своїх суперниць…квітами та сувенірною продукцією «Старого Луцька».

 

Наступний матч зіграла основна команда БК «Старий Луцьк» та футзальна команда «Легіон».  Зазначимо, що у складі баскетболістів вийшли президент клубу Олексій Мельник та головний тренер Володимир Журжій. Перший – демонстрував дива реакції на воротах, а другий –  вдало взаємодіяв зі своїми підопічними у якості польового гравця.

 

Суддями матчу стали баскетболісти Максим Дейна та Едуард Федчук.  На щастя, в необ’єктивному суддівстві хлопців ніхто не дорікнув.  Як і в попередній грі, суперники розпочали гру дуже жваво. Глядачам було цікаво спостерігати за поєдинком, де вистачало підключень голкіперів, силової боротьби та ефектних голів. Зрештою, знову перемогу святкували дівчата, які отримали квіти та подарунки. І це не дивно, адже це було їхнє свято!

 

Приємно, що фан-сектор «Старого Луцька» підтримував обидві команди. Постійно залученими до свята були і вболівальники, між якими розіграли квитки на домашні матчі БК «Старий Луцьк». Завершилося дійство неформальним спілкування та фуршетом.

 

Текст – Андрій Мошкун

 

Схожі матеріали

17 серпня 2014, 16:02
Неділя 17-го серпня стала вінцем сезону у відкритій дворовій дитячо-юнацькій лізі Ківерець. Саме у цей день нагороди чемпіонату та...
17 червня 2020, 11:53
Два дні! Два турніри! Двоє переможців!   На Рівненщині відбувся рестарт футбольних турнірів під егідою АДФ. Поєдинки “ADF WestNet Cup...
29 вересня 2014, 13:39
Схоже, що часи, коли львівська "Енергія" безапеляційно обігрувала усіх суперників на власному майданчику, канули в Лету. Тим паче, що...