Дворові футболісти Волині - найсильніші в Україні

У Києві відбувся всеукраїнський турнір із нагоди 8-річчя заснування Асоціації дворового футболу України. На стадіоні "Старт" (легендарний за матчем київського "Динамо" проти німецького "Флакельф") відбулося справжнє футбольне свято, до якого долучилися постійні команди-учасниці АДФ та збірні.

 

Змагання відбувалися у форматі ліги, тож спочатку волинські футболісти  зустрілися зі збірною командою Чернігова. Гра була напружена, адже обидві команди старалися у першій грі пригледітися до суперника та не допустити помилки, тож рахунок 1-1.

 

Далі збірна команда АДФ Волині (на базі команди "Оконськ") випробувала столичні збірні — спочатку волиняни впевнено перемогли Збірну АДФ Київ (склад 2016-2017) 6-0, а у вирішальному поєдинку здобули перемогу 4-0 над збірною АДФ Київ (складу 2010-2012).

 

Таким чином збірна Асоціація дворового футболу стає чемпіонам України серед збірних команд! Зазначимо, що уже 6-й рік Асоціація дворового футболу Волині проводить турніри обласного та всеукраїнського рівня.

 

 

Колектив Асоціації, гравці, тренери та вболівальники щиро дякують за можливість участі збірної команди АДФ Волинь на цьому турнірі – Ківерцівській міській раді та міському голові Жгутову Володимиру Володимировичу, завдяки яким були гідно представлені не лише Ківерці, але й уся Волинь.

Схожі матеріали

20 грудня 2014, 07:29
День святого Миколая футзальний Луцьк відсвяткував по-особливому. Причому так, що у залі «Арені Спорт» було чимало телекамер та...
29 грудня 2014, 12:51
Черговий "Новорічний турнір-2014" відгримів яскраво, гучно та аншлагово. Звісно, що й минулорічні змагання збирали величезну глядацьку...
16 квітня 2014, 13:17
Волинь висунула свою кандидатуру на проведення фіналу Кубку України серед жінок у Луцьку. З цього приводу відбулося чергове засідання...