Дворовий міні-футбол Волині стартує в Маневичах

Уже традицією для дворового футболу стало починати футбольний рік із традиційних змагань у Маневичах.

 

«Grand Cuр» відбуватиметься 2-3 березня у форматі груповий етап + плей-оф, де команди спочатку за жеребкуванням будуть розділенні на 4 групи по 3 команди.

 

Відповідно до зайнятого місця у групі, учасники продовжать боротьбу за Premium, Silver та Bronze Cup. Прийматиме змагання зал ДЮСШ.

 

Ексклюзивно для «ВолиньSport» голова АДФ 5х5 Микола Озюк розповів:

 

 - Після нетривалої відпустки колектив ліги повертається до звичайного ритму роботу, з новими силами та ідеями. Залучатимемо ще більше людей до футболу. Першим турніром буде саме “Grand Cup Маневичі”, який відбудеться 2-3 березня! Тому закликаю команди долучитися та провести це футбольне свято разом.

 

Заявкова компанія триває до 27 лютого. Партнером змагань є виробник спортивного одягу компанія – “Legea”. На учасників та переможців змагань по завершенню турніру очікують подарунки та заохочувальні призи від партнерів асоціації.

 

 

Турнір проходитиме за системою 5х5, причому воротареві можна віддавати пас безліч разів. Участь у турнірі можуть брати будь-які команди: вуличні, міські, сільські, районні, як новостворені, так і з давніми традиціями. Проте у змаганнях заборонено брати участь професійним футболістам та футзалістам.

 

Про все можна запитати за тел: (099) 700-62-09, (067) 427-99-21

Схожі матеріали

15 грудня 2014, 10:39
Черговий тур у Суперлізі Волині з футзалу мав дати відповідь на кілька питань. По-перше, чи „Надія” така вже безнадійна, як почали...
11 грудня 2019, 12:33
Гостем 27-го випуску програми "Арбітр" стала дуже весела, добра й справедлива людина, а саме Давидов Олександр Вячеславович.По ходу...
12 листопада 2014, 12:51
Ну ось і дочекалися шанувальники маленького динамічного  футболу свята на своїй вулиці. Точніше навіть не свята, а святкового сезону,...