Кубок пам'яті Бориса Клімчука виграли білоруси

В обласному центрі Волині  відбувся черговий традиційний Міжнародний турнір з міні-футболу серед працівників ЗМІ «Кубок пам'яті Бориса Клімчука».

 

В цьогорічні змагання на честь Надзвичайного і Повноважного Посла України, багаторічного голови облради і облдержадміністрації Бориса Клімчука, який за життя всіляко сприяв журналістам у проведенні міжнародних зустрічей, щоправда, довелося вносити миттєві зміни. У традиційному турнірі зазвичай беруть участь журналістські команди України (м. Луцьк), Білорусі (м. Мінськ) і Литви (м. Вільнюс). Та несподівані і суттєві корективи внесли... балтійські учасники.

 

Буквально за день до початку змагань капітан литовської команди Таутвідас Венцевічюс повідомив, що через обставини непереборної сили вона не зможе прибути на Волинь... Оскільки часу для заміни на іншого іменитого учасника фактично не було, довелося залучити до турніру юнацьку команду «Шігірюм» із  Прилуцького Ківерцівського р-ну. Молодь каші не зіпсувала, але, звичайно, не змогла на рівних боротися зі старшими та іменитішими учасниками та в підсумку здобула 4 місце.

 

Почався ж він із вшанування представниками команд світлої пам'яті Бориса Петровича на кладовищі в с. Воля Любитівська Ковельського р-ну, де він похований.

А потім настав час спортивних баталій в комплексі AdrenalinCity.

 

Виграли їх білоруські спортсмени з команди «Гольфстрім», перемігши всіх суперників. На другому місці – аматорська команда «Олімп» із Милуш Луцького р-ну. А футболісти «ЗМІ Волинь» фінішували на третій сходинці. Змагання проводилися ГО «Форум українських журналістів» у Волинській області, «Спортивної асоціації працівників ЗМІ Волині», Волинським обласним Центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» за сприяння родини Бориса Клімчука, Благодійного фонду «Волинь-2014», ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536», Першої самоврядної аграрної спілки «СПАС», фірми «Ліга-спорт» та низки інших юридичних та фізичних осіб.

 

Крім цього організатори подбали й про інші види спорту для учасників турніру. Зокрема, відбулися змагання з дартсу, настільного тенісу, а насамкінець українські і білоруські журналісти зіграли ще й у волейбол.

Джерело: "Волинська газета"

 

Схожі матеріали

14 липня 2015, 16:21
Близько семи місяців пройшло з першої публікації про міні-футбольний майданчик у місці Ківерцях, а змін як не було, так і немає....
12 листопада 2018, 12:30
Упродовж неділі на двох майданчиках луцького спорткомплексу «Арена Сіті» відбувалися вирішальні плей-офівські баталії за чотири трофеї...
06 березня 2020, 11:03
Баскетбольний клуб «Старий Луцьк-Університет» спільно з Східноєвропейським національним університетом ім. Лесі Українки організував...