Луцькі ветерани поступилися лише мінським "Бобрам"

ХІІІ-й міжнародний різдвяний турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті ветеранів футболу міста Бреста, відбувся з 2 по 4 січня у Бресті (Білорусь). У змаганнях брали участь команди з Польщі, України і Білорусії.

 

Так, у відділі інформаційної роботи міської ради повідомили, що делегація спортсменів Луцька на цьому турнірі представили дві командами - “Ніко- Ветеран Лучеськ” (35 років та старші) і “Політехніка” (45 років і старші).

 

 

Команда ветеранів вела боротьбу за нагороди у групі “В” разом з командами ФК “Бобри” (Мінськ) і ФК “Граніт”(Мікашевічі) і пробилася у фінальну частину.

Першу півфінальну гру з господарями ФК “Адамс” (Брест) наша команда провела не найкращим чином і поступилася своїм суперникам. У матчі за 3-4 місце з командою “Меліоратор” (Ляховичі) нашим спортсменам не вистачило наполегливості і сил. У результаті поразка і лише четверте місце. А переможцем турніру у цій віковій групі стала команда ФК “Адамс”, яка у фіналі перемогла ФК “Граніт”(Мікашевічі).

 

 

Краще виступила команда ветеранів луцького вишу у віковій групі 45 і старші. Програвши лише одну гру, а в інших - святкувавши впевнені перемоги, “Політехніка” завоювала друге місце. Третіми стали господарі - ФК“Адамс”, а перемогу, як і в минулому році святкували футзалісти мінських “Бобрів”.

 

 

На урочистому закритті міжнародного різдвяного турніру організатори нагородили срібними медалями та кубком команду “Політехніка”, а “Ніко-Ветеран Лучеськ” кубком “За волю до перемоги”.

Кращими гравцями турніру визнали Ігоря Заболотного з команди “Ніко-Ветеран Лучеськ” та Івана Козела з команди політехніків.

 

 

Кращим бомбардиром у найстаршій віковій групі став Ігор Титаренко, а кращим воротарем оргкомітет визнав - Віктора Волянського з луцької “Політехніки”. Також найдосвідченішим гравцем турніру визначили гравця лучан Петра Харахая. Вони отримали дипломи і призи від організаторів змагань.

 

Також подяками від Федерації футболу Брестської області і футбольного клубу “Адамс” за підтримку міжнародних спортивних зв'язків та популяризацію та розвиток цього виду спорту нагородили голову комітету по фізичній культурі та спорту Юрія Волинця і голову федерації футболу міста, граючого тренера команди “Ніко- Ветеран Лучеськ” Василя Кохановського.

Схожі матеріали

01 грудня 2017, 10:18
Волинські поціновувачі футзалу з нетерпінням очікують чергового туру найсильшої міні-футбольної першості країни серед жінок.     Цього...
29 листопада 2018, 20:23
Із 1 грудня 2018 року до 28 квітня 2019 року триватиме Дитяча футзальна ліга Луцька. Відбуватимуться змагання в СК «Арена Спорт», –...
09 липня 2015, 11:39
Рівненський футзальний клуб МФК "Кардинал-Рівне", граючим тренером якого є уродженець Ківерець Сергій Піддубний,  на сьогоднішній день...