«Любарт» поступився рівненському «ІнтерБетону»

Двобій Луцька та Рівного в рамках Другої ліги України з футзалу мав показати реальну силу волинського представника в Чемпіонаті України, бо ж у складі гостей відразу кілька виконавців мають досвід виступів на найвищому рівні.

 

Із перших секунд гри стало зрозуміло, що фізично гості готові як мінімум не гірше за господарів. Швидкий рваний темп, який запропонував «Любарт», «ІнтерБетон» підтримував залюбки, а інколи навіть брав ініціативу до своїх ніг.

 

За цілком рівної боротьби переважно за центр майданчика, лучани змогли в одному з моментів відібрати круглого та вибігти на ударну позицію. З першого ж моменту гол – 1:0! Про такий початок можна було мріяти. На хвилі куражу «червоні» могли подвоювати перевагу, проте удару не вистачило точності.

 

Потихеньку Рівне відтіснило Луцьк від своїх воріт та перенесло небезпечні моменти до володінь Дмитра Притулюка.  Під завісу першого тайму «ІнтерБетон» транжирив моменти по повній програмі. Хоча як марнував – здорово виручав своїх голкіпер «Любарта». Проте в одному епізоді витягнув м’яча тільки з-за лінії. Зізнаймося, момент спірний, адже не було чітко видно – пересікла сфера повністю межу чи ні. Хай там що – арбітри зафіксували 1:1, тому за таких цифр на табло команди пішли на перерву.

 

Другий тайм почався під копірку першого. Знову позиційна боротьба у центрі паркету, знову тактичні пересмикування та змагання хто ж кого перебіжить. Рівне в цій грі було явно сильніше індивідуально, адже кілька їхніх мотал проходили по 2-3 луцьких гравців. Натомість «Любарт» розумів, що протиставити цьому міг тільки зашкальну самовіддачу, суто командну швидкість та мобільність у пересуванні м’яча. Саме так і намагалися діяти Лисенко, Заболотько, двоє Козачків, Дригульський та компанія під керівництвом Назара Бугайчука.

 

Десь у середині другої 20-хвилинки господарі закрутили темпоритм й мали кілька реальних нагод. Ще більше вони реальними стали після того, як Олена Хомич показала другу жовту рівнянину та залишила «зелених» у меншості на дві хвилини. Проте Луцьк не зміг реалізувати чисельну перевагу.

 

Перетерпівши, гості зробили кілька надзвичайно небезпечних випадів – і якби не майстерність Притулюка, то голів могло бути на дві цифри. Однак «ІнтерБетон» таки на досвіді зумів провести дві разючі результативні атаки – 1:3.

 

У фінальні секунди «Любарт» мав одну нагоду скоротити, але міг й попустити. Тож поразка 1:3, яка дала чимало для тренерських роздумів та роботи на тренуваннях.

Схожі матеріали

31 грудня 2014, 08:18
Відгриміла цьогорічна частина елітної футзальної першості України - Екстраліги - і спортивний ресурс http://1football.info підбив...
23 березня 2015, 13:58
Неділя стала справжнім фестивалем якісного, емоційно-бурхливого та бойового футзалу.   І, повірте, то не високі слова, а реальність...
02 лютого 2015, 17:36
Стартував відбірний етап чемпіонату Волині з міні-футболу ФСТ "Колос".   Почався він потужно, сенсаційно та феєрично, тому...