Найсильніші сільські футзалісти - у Ківерцівському районі. ФОТО

Неділя 13 березня стала без найменшого перебільшення "колосівською".  У спортивному залі Ковельської ДЮСШ імені Кондратовича відбулися фінальні змагання з міні-футболу за програмою обласних сільських спортивних ігор Волині, присвячених 25-річниці Незалежності України та ХХХІ літнім Олімпійським іграм.

        

 

До Ковеля з’їхались найсильніші футзальні колективи товариства «Колос» – переможці зональних змагань – представники Ківерцівського, Ратнівського, Горохівського та Ковельського районів.

 

 

В гострій та безкомпромісній боротьбі, яка точилася на майданчику до останнього поєдинку перемогу, звання чемпіона ОССІ Волині здобули сільські гравці Ківерцівського, срібні нагороди вибороли представники Ратнівського, а бронзові – Ковельського районів.

 

 

Переможці та призери були нагороджені Кубками, грамотами, гравці – медалями організаторів змагань – обласної ради ВФСТ «колос» АПК України та обласного відділення НОК України.

 

 

Слід зазначити, що перед початком футбольних поєдинків відбулось урочисте відкриття наймасовішого фізкультурно-спортивного заходу серед сільського населення – обласних сільських спортивних ігор Волині 2016 року.

   

     

Учасників та численних вболівальників тепло привітали заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Кошарук, голова обласної ради ВФСТ «Колос» АПК України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України Анатолій Кліш, завідуючий відділом фізичної культури та спорт Ковельської РДА Ігор Ювченко, майстер спорт міжнародного класу, учасник Олімпійськх ігор в Атланті Андрій Булковський. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО, натхненно виконали Державний Гімн України.

 

Прес-центр Волинської обласної ради ВФСТ «Колос» АПК України

Схожі матеріали

19 Березня 2015, 11:52
Цього уїк-енду фінішують баталії у других за значимістю турнірах у волинському футзалі. Йдеться про Кубок Волині та новоутворений...
23 Лютого 2015, 14:06
У першому турі луцькі команди приймали вдома гостей з Маневич та Володимира-Волинського. Військовий ліцей протистояв маневицькій "...
03 Грудня 2014, 14:44
Уже цих вихідних, 6-7 грудня,  стартує другий за престижністю відкритий футзальний  турнір Волинської області.  Певна річ, що кожна...