Не словом, а ділом: Керівник волинського футзалу поповнив ряди українського війська

Президента АМФВ мобілізували 3 лютого, тож ні хвилини не вагаючись, Сергій став на захист Батьківщини.

Відтак, щоб підтримати Сергія судді, інспектори та лікарі, передали частину свого заробітку на потреби армії для придбання обмундирування.

Зараз Сергій Голоскоков перебуває у навчальному центрі, а вже в кінці цього місяця буде готуватися до відправки на Схід.

 

 

У найближчі вихідні, коли будуть відбуватися матчі чемпіонату, у приміщенні «Арени Спорт» (СРК «Анденалін-Сіті») буде стояти скринька. Прохання всім небайдужим, долучитися до благородної справи.

 

Від творчого колективу "ВолиньSport" додамо - різного вистачало в робочих стосунках між нами та Сергієм Валерійовичем, проте ми взаємно поважали нашу працю та цінували думку одне одного (хай іноді і кардинально протилежну). Також твердо переконані і в іншому - Голоскоков на своєму місці, тому що довів, що кращого керівника волинського футзалу наразі не існує.

 

А ще зауважимо наступне - усяких немилозвучних прізвиськ чув Сергій останнім часом на свою адресу через вільне володіння російською мовою. І що? Де ті жартівники, а де Голоскоков?

 

 

Нині ж ми бажаємо керівнику АМФВ міцності духу, віри у перемогу та як найшвидше повернутися до виконання своїх обов'язків!

 

АМФВ й надалі продовжує справу, започатковану Сергієм Голоскоковим, адже й сам він в телефонному режимі в курсі всіх подій, що відбуваються у чемпіонаті і дистанційно допомагає вирішувати всі нагальні проблеми та планує прибути на церемонію нагородження призерів та чемпіонів після завершення чемпіонату.

 

Схожі матеріали

10 Липня 2014, 11:55
У п’ятницю, 11 липня стартував першість краю з піщаного футболу. Чемпіонат Волині (як і кубок та втеранський турнір) відбудеться...
19 Травня 2017, 14:38
19 травня арбітр Олена Хомич відсудила вирішальний матч за другий за значимістю трофей у жіночому футзалі.     Нагадаємо, волинянка і...
29 Вересня 2014, 13:39
Схоже, що часи, коли львівська "Енергія" безапеляційно обігрувала усіх суперників на власному майданчику, канули в Лету. Тим паче, що...