Перший турнір Асоціації дворового футболу у 2020 році як це було?

Сезон дворового футболу, відкривали змагання серед юнаків, впродовж 8-9 лютого в міській ДЮСШ відбувався чемпіонат та кубок «Дитячо-юнацької ліги». Напередодні старту було проведено жеребкування, де за підсумком – команди розділилися на дві групи по 4 команди, змагання виявилася надзвичайно цікавими, адже колективи змагалися у двох лігах, відповідно до зайнятого рейтингового місця. Таким чином організатори надавали можливість реалізувати та отримати нагороди все більше колективам.

 

Розвиток саме дитячого спорту, є одним з пріоритетів діяльності нашої організації, адже здоровий спосіб життя є невід’ємною частиною розвитку суспільства, тому на цей сезон поставлення чітке завдання, залучення все більше населення до зайнятися фізичною культурою та спортом, зазначив Голова ліги АДФ – Микола Озюк

 

Після проведення відбіркових матчів, колективи були розділенні на два дивізіони, до елітного раунду( Вищої ліги) потрапили: ФК «Аякс», ФК «ДЮСШ-1», «Street Athletics» та «Grace».

 

За звання переможця Першої ліги змагалися: ФК «ДЮСШ-2», «Олімпієць», «RedBull» та «Гаразджа».

 

Відзначимо, що глядачі котрі були присутні на матчах чемпіонату, мали можливість спостерігати за цікавими поєдинками та справжніми футбольними баталіями.

 

У підсумковому результаті у Вищій лізі перемогу святкувала команда – «Аякс», срібні нагороди дісталися – «Grace», а бронза ФК «ДЮСШ-1».

 

Найкращий голкіпер – Друкачук Олександр (ДЮСШ-1);

Найкращий гравець – Пірнач Дмитро (Аякс).

 

Переможець Вищої ліги та Суперкубку Дитячо-юнацької ліги АДФ - ФК "Аякс" (Луцьк)

 

Переможцем Першої ліги, стала команда – «Олімпієць», а срібні нагороди дісталися колективу ФК «Гаразджа».

 

Найкращий голкіпер – Балуга Дмитро (Олімпієць);

Найкращий гравець – Романюк Олександр (Олімпієць).

 

Переможець Першої ліги Дитячо-юнацької ліги АДФ - ФК "Олімпієць" (Луцьк)

 

По завершенню регулярного чемпіонату, команди отримали можливість зіграти поєдинок за Суперкубок, у якому зустрічалася переможець Вищої та Першої ліги: ФК «Аякс» – ФК «Оліміпєць», матч видався дуже цікавим та напруженим, але вправнішими були гравці «Аяксу», перемога 5:2, та оформлення золотого дублю. Відзначимо, що матч за Суперкубок відбувався за підтримки мережі магазинів 7/23 та місцевої ДЮСШ.

 

Переможці та призери як чемпіонату так і кубку отримали пам’яті нагороди від організаторів та партнерів.

 

Асоціація дворового футболу висловлю подяку за співпрацю та допомогу у проведенні турніру Ківерцівський міській раді ОТГ.

Висловлюємо окрему подяку, Генеральному партнеру ліги – Дейні Володимиру Юрійовичу.

Технічному партнері компанії – «WestNet».

 

Організатори висловлюють, щиру подяку партнерам, гравцям та вболівальникам. До нових зустрічей на майданчиках ліги АДФ.

 

Фото та Відео звіт очікуйте згодом

Схожі матеріали

28 грудня 2018, 22:42
У Нововолинську завершився міжобласний турнір з футзалу серед юнаків 2010 -11р.р.н., з нагоди дня Святого Миколая. Про це пише сайт...
25 січня 2016, 08:06
Однокаліберний п"єдестал пошани - ось підсумок луцьких ветеранських команд на XIV-му Різдвяному міжнародному міні-футбольному турнірі...
17 лютого 2015, 16:53
Представник Суперліги волинського чемпіонату з футзалу завоював комплект срібних нагород на всеукраїнському чемпіонату серед ветеранів...