Результати 10 туру чемпіонату Луцького району з футзалу: турнірна таблиця

Результати ігор

Чемпіонату Луцького району

з міні-футболу (футзалу) сезону 2020/2021 рр.

10-й тур

(07 лютого, неділя)

 

«Волинь» (Угринів) – «Альянс» (Сьомаки) - 7:4 (2:2)

Голи: Мельничук Віталій, 1, 1, 32; Ясковець Андрій, 22, 25; Березовський Антон, 23; Марчук Юрій, 38 – Носко Владислав, 18; Савчук Назар, 18; Носко Олександр, 30, 35.

Попередження: не було

Арбітри: Хомич Анатолій, Котельчук Ігор.

 

ФК «Несвіч» – «Вілія» (Коршовець) - 3:5 (1:1)

Голи: Берідзе Артем, 7; Палій Роман, 22; Гонтар Петро, 24  – Крочук Владислав, 5; Мельник Микола, 27, 38; Лисюк Михайло, 29, 36.

Попередження: не було.

Арбітри: Котельчук Ігор, Хомич Анатолій.

 

АСК «Забороль»  «Україна» (Баїв) - 11:8 (8:4)

Голи: Симонович Вадим, 1, 12, 14, 25, 33; Ткаченко Олександр, 3, 32; Васільєв Максим, 5, 8, 17, 19 – Березюк Сергій, 3, 9, 11, 29; Наконечний Андрій, 6; Наконечний Богдан, 23, 36; Віхренко Артур, 40

Попередження: не було.     

Арбітри: Хомич Анатолій, Котельчук Ігор.

 

 ФК «Торчин» – «Стохід» (Зубильне) - 3:6 (1:2)

Голи: Янченко Ігор, 16; Ткачук Олександр, 31; Главацький Андрій, 37  – Кияшко Михайло, 11; Моспанюк Богдан, 13,29; Мороз Андрій, 22, 30, 34.

Попередження: Стоянович Володимир, Ткачук Олександр – Поперецький Юрій, Моспанюк Богдан.

Вилучення: Романчук Леонід, 29 («фол останьої надії»).

Арбітри: Котельчук Ігор, Хомич Анатолій.

 

ФК «Липини»  «Метеор» (Луцьк) - 4:3 (0:1)

Голи: Казьмирук Микола, 32, 33;Бойко Андрій, 36; Байбула Михайло, 39  – Матвіюк Віталій, 17; Борецький Юрій, 23; Здіховський Андрій, 30

Попередження: не було.     

Арбітри: Хомич Олена, Бас Назарій.

 

«Зміна» (Луцьк) – НФК «Боратин» - 7:5 (4:3)

Голи: Чуднов Андрій, 10, 15, 20; Герасимюк Максим, 12, 23, 29; Янчук Андрій, 39  – Мосіюк Олександр, 6; Чайка Володимир, 9; Воробей Роман, 10, 34; Курінов Олександр, 32.

Попередження: Москвич Роман («Боратин»).

Арбітри: Бас Назарій, Хомич Олена.

 

«АвтоПлюс» (Луцьк)  ФК «Лище» - 6:1 (1:1)

Голи: Заболотний Ігор, 2; Кабанов Тарас, 25, 28, 35; Тележинський Віталій, 30; Дригульський Антон, 40 – Курик Валерій, 5

Попередження: не було.     

Арбітри: Хомич Олена, Бас Назарій.

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

«АвтоПлюс» (Луцьк)

10

9

0

1

69-35

27

2.

ФК «Липини»

10

8

0

2

53-27

24

3.

«Зміна» (Луцьк)

10

7

2

1

53-27

23

4.

НФК «Боратин»

10

6

0

4

52-31

18

5.

«Метеор» (Луцьк)

10

6

0

4

46-28

18

6.

«Волинь» (Угринів)

10

6

0

4

41-32

18

7.

ФК «Лище»

10

5

2

3

43-34

17

8.

ФК «Торчин»

10

5

1

4

40-33

16

9.

АСК «Забороль»

10

4

2

4

44-47

14

10.

«Стохід» (Зубильне)

10

3

0

7

30-55

9

11.

«Вілія» (Коршовець)

10

2

2

6

31-60

8

12.

«Україна» (Баїв)

10

2

1

7

44-61

7

13.

ФК «Несвіч»

10

2

0

8

41-61

6

14.

«Альянс» (Сьомаки)

10

0

0

10

12-68

0

 

Бомбардири:

16 – Симонович Вадим («Забороль»)

15 – Кабанов Тарас («АвтоПлюс»)

13 – Березюк Сергій («Україна»)

12 – Васільєв Максим («Забороль»), Герасимюк Максим («Зміна»), Мороз Андрій («Стохід»)

11 – Байбула Михайло, Пушкарчук Андрій («Липини»), Гонтар Петро («Несвіч»)

10 – Лисюк Михайло («Вілія»), Махнюк Ігор, Шелест Петро («АвтоПлюс»), Мосійчук Олександр («Лище»), Романюк Юрій («Торчин»)

9 – Главацький Андрій («Торчин»), Добровольський Костянтин («Метеор»), Курінов Олександр («Боратин»), Наконечний Андрій («Україна»), Ядловський Максим («Зміна»),

8 – Бабеляс Юрій, Мельничук Віталій («Волинь»), Барчук Вадим («Несвіч»), Бурковський Дмитро («Липини»), Василюк Олег («Зміна»), Дригульський Антон («АвтоПлюс»), Ткачук Андрій («Лище»)

 

Наступні матчі:

11-й тур

(10 лютого, середа)

«Стохід» (Зубильне) – АСК «Забороль»

«Україна» (Баїв) – ФК «Лище»

(14 лютого, неділя)

«Метеор» (Луцьк) – «АвтоПлюс» (Луцьк)

«Волинь» (Угринів) – «Зміна» (Луцьк)

«Альянс» (Сьомаки) – ФК «Липини»

НФК «Боратин» – ФК «Несвіч»

«Вілія» (Коршовець) – ФК «Торчин»

 

Наступний 11-й тур пропускають (дискваліфікація):

Махнюк Ігор («АвтоПлюс»)

Романчук Леонід («Торчин»)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовті картки):

Воробей Віктор («АвтоПлюс»)

Байбула Михайло, Трохимчук Сергій («Липини»)

Курінов Олександр, Москвич Роман, Чайка Володимир («Боратин»)

Главацький Андрій, Стоянович Володимир, Романчук Леонід («Торчин»)

Бабеляс Юрій, Марчук Юрій («Волинь»)

Вознюк Вадим, Перванчук Дмитро («Лище»)

Наконечний Андрій («Україна»)

Лисюк Михайло («Вілія»)

Схожі матеріали

18 березня 2019, 08:46
У спортивному залі ДЮСШ Маневич відбувся матч  Чемпіонату України з футзалу серед дитячих команд вікової категорії U-11.     Це була...
08 березня 2016, 17:27
Йшли передостанні хвилини гри… Лілія нарешті з’явилась на трибунах і, нічого не підозрюючи, вела живу бесіду з автором цієї розповіді...
11 грудня 2019, 12:33
Гостем 27-го випуску програми "Арбітр" стала дуже весела, добра й справедлива людина, а саме Давидов Олександр Вячеславович.По ходу...