Різдвяна коляда 2020 - на старт!

Вже вшосте Асоціація футзалу Волині не дає волинським футзалістам набрати «зайві» різдвяні кілограми - 4-5 січня на майданчик «Арени Спорт» вийдуть 20 відважних колективів, у рамках традиційного турніру «Різдвяна коляда 2020».

Нагадаємо, що найкращі команди, котрі візьмуть участь у турнірах під егідою АМФВ, отримають подарунки від наших надійних партнерів:

Іnsurancetourservis – страховий туристичний сервіс. Розіграш путівок, найкращі у Луцьку знижки на тури та страхування!

РадиМО – виробник найкращої молочної продукції у Західній Україні. І це саме те, що потрібно спортсменам для міцного здоров’я!

Піцерія Solo – це велика дружня сім’я, що приваблює затишком, гарним обслуговуванням та смачними стравами, приготовленими з любов’ю та якісних продуктів. 

Yarych – це поєднання сучасної технології та якісної продукції. Печиво та крекери визнані найкращими не тільки в Україні, але і за кордоном.

Штаб канцелярії – надійний постачальник канцелярії у Луцьку.

football.lutsk.ua – найкращий футбольний магазин Луцька повністю забезпечить вас спортивним екіпіруванням.

Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради - найкращі спортивні функціонери в Україні.

 Футзал – це круто!

  - за усіма результатами он-лайн можна спостерігати за посиланням - http://amfv.com.ua/matches/?calendar

- фотографії очікуйте на сторінці - https://www.facebook.com/futsalvolyn/

- відео можна переглянути на нашому каналі - https://www.youtube.com/channel/UCN5JUojKR34VdHFbiIQuW9A

 

Минулого року головний трофей дістався гравцям із Любешова - детальніше http://amfv.com.ua/news/?id=627.

 

Примхлива фортуна звела у групу «А» розмаїття команд: суперліговське «Динамо», «мертву» (у сезоні 2019/2020) «Бережанку», відроджений колектив FC «Traders», третьоліговий, проте підсилений основою «Фіміам-2» та цьогорічні новачки ФК «Фенікс» ДПЗ.

 

Група «В» це взагалі своєрідна «група смерті»: відновлена спеціально на турнір основна «Іква» з Млинова, на чолі із Сергієм Вишневським; неперевершена ФК «Мар’янівка», правда без епатажного Сергія Магери; дербі Горохівського району забезпечене присутністю ФК «Арсенала» з Ощів-Вільхівка-Терешківці, ФК «Пірванче» і ще ФК «Стир» з Демидівки на додачу. Кожен матч цієї групи буде надзвичайно цікавим.

 

Група «С» має своїх героїв. Суперліговий «Агромат» явно налаштований на переможну ходу, непередбачуваний «Олімп» Валерія Івахненка, «Прип’ять» із Любешова, «Вілія» Коршовець та «Альянс» Рожище. Географія протистоянь ще та!

 

Група «D» також матиме серію своєрідних дербі. «Торпедо» та ФК «Духче» має ще ту історію протистоянь; «Атлетік» із Млинівського району налаштований на трофей по серйозному; а от на перший погляд, другі колективи «Теремно Хліба» та АСК «Забороля», 100% будуть підсилені основою. Більше того в основі колективів грають давні районні суперники із Липин та Забороля.

Хто вийде у Кубок Діда Мороза, Кубок Снігурочки чи Кубок Сніговика спрогнозувати одразу, практично не можливо, адже заявка у всіх гравців вільна від сезону і хто ким підсилиться, ще та загадка.

 

Матчі триватимуть по 12 хв. тайм за загальноприйнятими діючими правилами футзалу, критичним для футзалістів буде четвертий фол.

 

Доля жеребу згідно чинного Рейтингу в 2020-му році розпорядилася наступним чином:

VІ «Різдвяна коляда» 2020

Група «А»

М

Команда

 

 

 

 

 

 

В

Н

П

М’ячі

О

 

Динамо

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

Бережанка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

FC Traders

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

ХФК Фіміам-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

ФК Фенікс ДПЗ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

Група «В»

М

Команда

 

 

 

 

 

 

В

Н

П

М’ячі

О

 

Іква

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

ФК Мар’янівка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

ФК Арсенал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

ФК Стир

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

ФК Пірванче

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

Група «C»

М

Команда

 

 

 

 

 

 

В

Н

П

М’ячі

О

 

Агромат

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

Олімп

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

Прип’ять

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

Вілія К

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

Альянс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

Група «D»

М

Команда

 

 

 

 

 

 

В

Н

П

М’ячі

О

 

Торпедо

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

ФК Духче

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

Атлетік М

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

Теремно Хліб-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

АСК Забороль-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:

 

 

ПОЛЕ Центральне

СУБОТА

4 січня

10.00        ФК Духче – АСК Забороль-2

10.30        Атлетік М – Теремно Хліб-2

11.00        Іква – ФК Пірванче

11.30        ФК Мар’янівка – ФК Арсенал

12.00        Торпедо – Теремно Хліб-2

12.30        АСК Забороль-2 – Атлетік М

13.00        ФК Арсенал – Іква

13.30        ФК Стир – ФК Мар’янівка

14.00        Олімп – Альянс

14.30        Прип’ять – Вілія К

15.00        Динамо – ФК Фенікс ДПЗ

15.30        Бережанка – FC Traders

16.00        Агромат – Вілія К

16.30        Альянс – Прип’ять

17.00        FC Traders – Динамо

17.30        ХФК Фіміам-2 – Бережанка

 

ПОЛЕ Паркет

СУБОТА

4 січня

10.00        ФК Мар’янівка – ФК Пірванче

10.30        ФК Арсенал – ФК Стир

11.00        Торпедо – АСК Забороль-2

11.30        ФК Духче – Атлетік М

12.00        Іква – ФК Стир

12.30        ФК Пірванче – ФК Арсенал

13.00        Атлетік М – Торпедо

13.30        Теремно Хліб-2 – ФК Духче

14.00        Бережанка – ФК Фенікс ДПЗ

14.30        FC Traders – ХФК Фіміам-2

15.00        Агромат – Альянс

15.30        Олімп – Прип’ять

16.00        Динамо – ХФК Фіміам-2

16.30        ФК Фенікс ДПЗ – FC Traders

17.00        Прип’ять – Агромат

17.30        Вілія К – Олімп

 

ПОЛЕ Центральне

НЕДІЛЯ

5 січня

 

10.00        ХФК Фіміам-2 – ФК Фенікс ДПЗ

10.30        Бережанка – Динамо

11.00        Теремно Хліб-2 – АСК Забороль-2

11.30        ФК Духче – Торпедо

12.00        1 А3 – С4 ¼ фіналу Кубок Снігурочки

12.30        2 В3 – D4 ¼ фіналу Кубок Снігурочки

13.00        3 С3 – А4 ¼ фіналу Кубок Снігурочки

13.30        4 D3 – В4 ¼ фіналу Кубок Снігурочки

 

ПОЛЕ Паркет

НЕДІЛЯ

5 січня

 

10.00        Вілія К – Альянс

10.30        Олімп – Агромат

11.00        ФК Стир – ФК Пірванче

11.30        ФК Мар’янівка – Іква

12.00        1 А1 – С2 ¼ фіналу Кубок Дід Мороза

12.30        2 В1 – D2 ¼ фіналу Кубок Дід Мороза

13.00        3 С1 – А2 ¼ фіналу Кубок Дід Мороза

13.30        4 D1 – В2 ¼ фіналу Кубок Дід Мороза

14.00        А5 – С5 ½ Фіналу Кубок Сніговика

14.30        В5 – D5 ½ Фіналу Кубок Сніговика

15.00        1 – 2 ½ Фіналу Кубок Дід Мороза

15.30        3 – 4 ½ Фіналу Кубок Дід Мороза

16.00        1 – 2 ½ Фіналу Кубок Снігурочки

16.30        3 – 4 ½ Фіналу Кубок Снігурочки

17.00        Фінал Кубок Сніговика

17.30        Фінал Кубок Снігурочки

18.00        Фінал Кубок Дід Мороза

 

Схожі матеріали

26 лютого 2017, 18:30
У Луцьку та Ковелі відбулися чергові матчі фінального етапу першості області з футзалу ФСТ «Колос». В обох ігрових зонах не обійшлося...
17 грудня 2017, 17:55
В поліському райцентрі організували міжнародний футзальний турнір, присвячений пам’яті С.В. Лазарєва.   На майданчик ДЮСШ Маневич...
17 квітня 2015, 10:32
У четвер відбулося жеребкування Чемпіонату міста Луцька з футзалу сезону 2014-2015. У цьогорічному розіграші братиме участь 8...