"Сахарадо", "Духче" та "Іскра" перемогли у Дворовій лізі

У Ківерцях відбувся перший турнір на відкритих майданчиках під егідою АДФ Волині. Хоча він тривав всього один день, організатори приготували досить цікавий формат змагань. Колективи були розділенні на 4 групи по 3 команди, далі відповідно до зайнятого місця у групі команди змагалися за: “Grand”, “Silver” та “Bronze Cup” турніру.

 

Заявкова кампанія на турнір була дуже активною. Загалом бажання взяти участь виявило 20 колективів з усієї області, але через щільний графік організатори змушенні були відмовляти колективам. Відзначимо, що до старожилів ліги долучились також новачки. Надзвичайно приємно, що долучилась команда з Локачинського району – “Луга Козлів”.

 

Вболівальники, які впродовж дня підтримували команди, мали можливість насолоджуватися цікавими матчами турніру. Емоції та бажання до перемоги вирували впродовж дня та розганяли дощові хмари навколо майданчику.

 

Отож, за підсумками відбіркових матчів до третього за рангом фіналу потрапили “Іскра” (Луцьк) та “Альянс” (Рожище), гра проходила у досить спокійному ритмі, але завдяки дублю Миколи Розмірського, лучанам вдалося котролювати гру та зрештою святкувати перемогу з рахунком 4-2.

 

У “Silver Cup”, зустрілися “Духче” (Рожищенський р-н) та “ВолиньСталь” (Луцький р-н). У цьому матчі слід відмітити яскраву гру та гол красень у виконанні Юрія Шаули, котрий немов на крилах ніс команду “Духче” до перемоги 3-1 так “срібний” кубок відправляється у Рожищенський район.

 

“Grand Cup” подарував глядачам справжній дух фіналу, яскраві швидкості, шалені емоції та зрештою камбек у виконанні “Сахарадо”. Гра була досить насиченою та цікавою та завершилась з рахунком 2-1 на користь Сахарадо. У цій грі потрібно відмітити колектив “Реал”, адже хлопці впродовж усього турніру показували якісний футбол, але зрештою фортуна була на боці більш досвідченого суперника.

 

По завершенню турніру, було проведено церемонію нагородження, де кращі гравці та команди отримали пам’ятні нагороди з рук голови Асоціації дворового футболу Волині Миколи Озюка.

Зазначимо, що вкотре турнір проходить за підтримки депутати Волинської обласної ради В. Ю. Дейни, котрий беззмінно долучається до розвитку аматорського футболу краю. Технічним партнером турнірів у сезоні 2018 року стала компанія Bimmer.

Зазначимо, що заявки на наступний турнір стартують уже з 4 квітня. Турнір стартуватиме у форматі ліги, тому запрошуємо команди долучитися та розділити яскраві емоції від гри мільйонів!

Схожі матеріали

24 листопада 2015, 09:17
Схоже, команда Сергія Піддубного та Богдана Новака потихеньку знаходить свій малюнок гри та починає здобувати такі важливі залікові...
08 січня 2015, 11:20
ХІІІ-й міжнародний різдвяний турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті ветеранів футболу міста Бреста, відбувся з 2 по 4 січня у...
08 лютого 2019, 10:16
16-17 лютого на майданчиках Волинського обласного ліцею з посиленою військовою підготовкою імені Героїв Небесної Сотні (Луцьк, Гулака-...