Турнір пам’яті Бориса Клімчука виграли Білоруси, Україна - третя

Міжнародні матчі між командами журналістів не є дивиною, бо  представники ЗМІ кількох країн кілька разів на рік стабільно грають між собою в Польщі, Литві та Білорусі. Точкою ж зустрічі в Україні є традиційно Луцьк та турнір пам’яті Бориса Клімчука.

 

Цього разу за звання сильнішого боролися власне Луцьк, Мінськ, Вільнюс та Люблін. Після урочистої церемонії відкриття, де крім представників оргкомітету була сім’я Бориса Петровича, закрутилося мереживо ігор. Із перших двобоїв на футзальному майданчику обласної ДЮСШ стало очевидно – ніхто зі суперників не збирається бути люб’язним та ділитися місцем на п’єдесталі пошани.

 

Спочатку ЗМІ Луцька, де честь команди захищав і представник нашого видання «ВолиньСпорт» (директор Олександр Бляшук),  у напруженому протистоянні таки поступилися Мінську 1:3. Вільнюс значно легше переграв Люблін 3:0.

 

Визначальним у розподілі місць стала гра між Україною та Литвою. Це протистояння цілком могло би скрасити найсильнішу футзальну лігу Волині. Матч на зустрічних курсах та високих обертах приніс мінімальну перемогу 2:1 гостям.

 

Після двох розгромних поразок Любліна від Луцька та Мінська, долю золотих нагород вирішували білоруси та литовці. Цього разу сильнішими були представники мінських  ЗМІ – 3:1.

 

Тож трійка призерів:

Білорусь,

Литва,

Україна.

 

В індивідуальних номінаціях оргкомітет відзначив Вальдемара Можгая (Польща), Костянтина Лоцмана (Україна), Едьардаса Гелумбаускаса (Литва) та Сергія Мордасевича (Білорусь).

 

Завершився турнір радісними посмішками та спільними фотографуваннями.

 

 

Схожі матеріали

02 вересня 2016, 10:50
Перше вересня для трьох шкіл обласного центру Волині ознаменувалося не тільки початком навчального року, а й не менш радісною подією...
27 листопада 2015, 13:23
У Будинку футболу відбувся Всеукраїнський семінар “Розвиток масового футболу”, в рамках якого президент Асоціації футзалу України...
09 лютого 2015, 16:17
Відбулися відбірні зональні ігри чемпіонату області з міні-футболу ФСТ "Колос".   Так , у чотирьох групах, претенденти визначили...