У Луцькому районі – другий етап футзальної першості. Календар

Закінчився перший етап Вищої ліги Чемпіонату Луцького району з футзалу.  Саме ця стадія за результатами одного кола визначила тих, хто продовжить боротьбу у ТОП-4, а також команди, що розіграють місця у другій підгрупі.

 

Визначальним за розподіл путівок став матч між «Боратином» та «Лищем». Двобій видався просто неймовірним та кардинальним за характером таймів. У першій половині Лище могло забивати разів зо п’ять, проте щоразу не вистачало фарту, або ж гарно діяв воротар суперника.

 

А Боратин, перетерпівши та пропустивши всього один гол, наприкінці зрівняв, а у другому таймі взагалі перевернув картину з ніг на голову. Ця поразка істотно зменшила шанси лищенських міні-футболістів, і їхня перемога над Підгайцями та поразка «Раті» від «Боратина» вже не допомогла.

 

Таким чином, у першій четвірці продовжать боротьбу «Липини», «Підгайці», «Боратин» та «Рать», а в другій – «Лище», «Забороль», «Гірка Полонка» та «Олімпія».

 

 

 

Результати ігор

Чемпіонату Луцького району

з міні-футболу (футзалу) сезону 2018/2019 рр.

Вища ліга

Матч 6-го туру

(01 лютого, п’ятниця)

НФК «Боратин» ФК «Лище» - 6:2 (1:1)

Голи: Баденчук Володимир,12,19,24,26; Москвич Роман, 23; Шишка Василь,26 – Ольшевський Павло, 5 (з пенальті), Бойко Андрій, 22

Попередження: не було

Арбітри: Журибіда Володимир, Леончук Олександр

9-й тур

(03 лютого, неділя)

ФК «Торчин» – «Олімпія» (Рокині) - 3:4 (1:1)

Голи: Главацький Андрій,9; Стоянович Володимир,17; Стоянович Дмитро,19 – Терещук Олександр,7,16; Ткач Андрій,23; Панченко Павло,25

Попередження: Ліщук Юрій («Олімпія»)

Арбітри: Бабич Олександр, Леончук Олександр

 

ФК «Липини» – ФК «Гірка Полонка» - 5:4 (4:2)

Голи: Бурковський Дмитро,5; Байбула Михайло,11,12,15; Лащук Мирослав, (АГ 8) – Щегенський Юрій,7; Трачук Віталій,13; Герасимчук Дмитро,17,25

Попередження: Бурковський Дмитро («Липини»)

Арбітри: Леончук Олександр, Бабич Олександр

 

«Рать» (Ратнів) – НФК «Боратин» - 3:4 (0:2)

Голи: Савчук Андрій,14,17,20 – Баденчук Володимир,7,11; Воробей Роман,24,26

Попередження: Іваницький Роман («Рать»)

Арбітри: Попко Максим, Дмитрук Андрій

 

ФК «Забороль» – ФК «Підгайці» - 9:1 (4:0)

Голи: Бугайчук Сергій,6; Симонович Вадим,7; Васільєв Максим,8,19,25,26; Воробей Віктор,12,18; Возняк Валерій,23 – Перлов Роман,25

Попередження: Вознюк Вадим («Підгайці»)

Арбітри: Дмитрук Андрій, Попко Максим

 

Матч 8-го туру

(04 лютого, понеділок)

ФК «Підгайці» ФК «Лище» - 2:3 (1:0)

Голи: ТкачукАндрій,17; Вознюк Вадим,38 – Бойко Андрій,22; Зайчук Сергій,27,28

Попередження: Чайка Володимир («Лище»)

Арбітри: Леончук Олександр, Мищук Анатолій

 

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ 1 ЕТАПУ

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

ФК «Липини»

8

6

2

0

36-15

20

2.

ФК «Підгайці»

8

5

1

2

21-21

16

3.

НФК «Боратин»

8

5

1

2

35-20

16

4.

«Рать» (Ратнів)

8

4

1

3

29-25

13

5.

ФК «Лище»

8

4

1

3

26-29

13

6.

АСК «Забороль»

8

4

0

4

26-27

12

7.

ФК «Гірка Полонка»

8

3

0

5

27-31

9

8.

«Олімпія» (Рокині)

8

2

0

6

19-30

6

9.

ФК «Торчин»

8

0

0

8

17-38

0

 

Бомбардири:

17 - Савчук Андрій («Рать»)

16 - Байбула Михайло (ФК «Липини»)

11 - Герасимчук Дмитро (ФК «Гірка Полонка»)

10 - Мосіюк Олександр (НФК «Боратин»)

8 - Баденчук Володимир (НФК «Боратин»), Васільєв Максим (ФК «Забороль)

7 - Бойко Андрій (ФК «Лище»), Шишка Василь (НФК «Боратин»), Курінов Олександр (ФК «Гірка Полонка)

 

Під загрозою дискваліфікації (дві жовтих картки):

Мосійчук Олександр (ФК «Підгайці»)

Якимчук Олександр (ФК «Липини»)

Панченко Павло, Ліщук Юрій («Олімпія»)

Лащук Мирослав, Трачук Віталій, Курінов Олександр (ФК «Гірка Полонка»)

 

ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП

I ПІДГРУПА

 

команда

І

В

Н

П

М

О

1.

ФК «Липини»

8

6

2

0

36-15

20

2.

ФК «Підгайці»

8

5

1

2

21-21

16

3.

НФК «Боратин»

8

5

1

2

35-20

16

4.

«Рать» (Ратнів)

8

4

1

3

29-25

13

 

Календар матчів

10-й тур

(17 лютого 2019 р.)

(14:30)  ФК «Липини» – «Рать» (Ратнів)

(15:30)  ФК «Підгайці» – НФК «Боратин»

 

11-й тур

(24 лютого 2019 р.)

(14:30)  ФК «Підгайці» – «Рать» (Ратнів)

(15:30)  ФК «Липини» – НФК «Боратин»

 

12-й тур

(03 березня 2019 р.)

 (14:30)  НФК «Боратин» – «Рать» (Ратнів)

 (15:30)  ФК «Липини» – ФК «Підгайці»

 

ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП

II ПІДГРУПА

 

команда

І

В

Н

П

М

О

5.

ФК «Лище»

8

4

1

3

26-29

13

6.

АСК «Забороль»

8

4

0

4

26-27

12

7.

ФК «Гірка Полонка»

8

3

0

5

27-31

9

8.

«Олімпія» (Рокині)

8

2

0

6

19-30

6

 

Календар матчів

10-й тур

(17 лютого 2019 р.)

(12:30)  ФК «Лище» – «Олімпія» (Рокині)

(13:30)  АСК «Забороль» – ФК «Гірка Полонка»

 

11-й тур

(24 лютого 2019 р.)

(12:30)  АСК «Забороль» – «Олімпія» (Рокині)

(13:30)  ФК «Лище» – ФК «Гірка Полонка»

 

12-й тур

(03 березня 2019 р.)

(12:30)  ФК «Гірка Полонка» – «Олімпія» (Рокині)

(13:30)  ФК «Лище» – АСК «Забороль»

Схожі матеріали

19 листопада 2018, 10:54
Перший тур районної першості з міні-футболу (футзалу) сезону-2018/2019 показав доволі строкаті результати. Фактично кожен матч вищої...
30 березня 2018, 08:04
Відбулося процедура жеребкування першого вуличного турніру АДФ Волинь, де колективи 31 березня поборються за “Grand”, “Silver” та “...
24 грудня 2015, 09:51
Відбулися фінальні ігри чемпіонату Волинської області з міні-футболу серед юнаків ФСТ "Колос".     Змагання відбувалися в обласному...