У Луцькому районі нагородили кращих футзалістів. ФОТО

Цьогорічний чемпіонат у двох лігах подарував чимало класних емоційних двобоїв, інтрига в яких трималася практично до фінальної секунди. Були також справжні сенсації, в яких аутсайдери не тільки відбирали очки у фаворитів, а й фактично перекривали їм шлях до топ-4.

 

Вища ліга тільки в перенесених протистояннях визначила четвірку тих, хто розіграв нагороди. Друга ж четвірка розіграла втішний турнір, в якому, до слова, явно сильнішими був футбольний клуб «Лище».

 

У ТОП-4 же головною інтригою було протистояння команд двох новостворених ОТГ – Липин та Підгайців. Все ж цього року явно більш налаштованими на чемпіонство були гравці  ФК «Липини», то тривалий марафон першості виграли саме вони. Срібні нагороди дісталися колективу  «Підгайці», а на бронзовий п’єдестал зійшов народний клуб «Боратин».

 

У першій лізі володарями першої сходинки стала команда «Вілія» (Коршовець), другими фінішували «Піддубці», а третіми – «Угринів».

 

На церемонії нагородження голова Федерації футболу Луцького району Олександр Бляшук вручив призерам кубки та медалі, а також відзначив високий рівень майстерності усіх команд.

 

 - Укотре переконуюся, що рівень нашого районного чемпіонату зростає від року до року, - зазначив керманич федерації. – Нинішня першість тільки підтвердила цю тезу. Кожна з команд могла відібрати очки в іншої, що не могло не подобатися глядачам. Звісно, що нам є ще над чим працювати, проте свято футзалу в Луцькому районі, вважаю, вдалося, а перемогли справді ті, хто більше цього прагнув.

 

Також організатори відзначили в індивідуальних номінаціях кращого гравця Вищої ліги Михайла Байбулу («Липини») і кращого бомбардира Першої ліги Олександра Лисенка («Піддубці»).

 

 

Схожі матеріали

30 липня 2018, 06:31
Упродовж липня на спортивному майданчику Ківерець тривали справжні міні-футбольні пристрасті, адже разом із дорослими змагалися й...
17 листопада 2018, 19:46
Традиційно у листопаді у Локачах відбувається турнір з міні-футболу на Кубок пам’яті Андрія Бугайчука. Про це пише Віктор Гошій для...
01 березня 2016, 08:53
Минулого вікенду  зональними змаганнями з міні-футболу в області стартували сільські спортивні ігри Волині, які в цьому році...