У Луцьку змагатимуться футзалісти Києва, Житомира й Волині

Масштабним турніром стане ІХ Кубок "Волинської газети", який збере 16 колективів.


Спочатку команди зіграють у групах, з яких напряму до чвертьфінальних поєдинків пройдуть усі переможці кваліфікаційного раунду та другі команди.

Упродовж 30 вересня - 1 жовтня на майданчику "Арени спорт" зіграють: «Стелла», «Мідас», «Мотор»,
«Олімп», «Модерн-Експо», «Теремно Хліб», «Динамо», «Стелс» (ПАККО), «Сахарадо», «Рятівник», «Ромстал» (усі  - Луцьк), «Козаки» (Ковель), «Бережанка» (Горохівський район), «Форца» (Житомир), «Юрінновація» (Київ) та минулорічний чемпіон «ІнБев» (Житомир).
 

Група «А»

М

Команда

В

Н

П

М’ячі

О

 

Сахарадо

 

 

 

:

 

 

ІнБев

 

 

 

:

 

 

Модерн-Експо

 

 

 

:

 

 

Олімп

 

 

 

:

 

 
Група «В»

М

Команда

В

Н

П

М’ячі

О

 

Теремно Хліб

 

 

 

:

 

 

ЮрІнновація

 

 

 

:

 

 

Рятівник

 

 

 

:

 

 

Стелс

 

 

 

:

 

 
Група «C»

М

Команда

В

Н

П

М’ячі

О

 

Ромстал

 

 

 

:

 

 

Динамо

 

 

 

:

 

 

Козаки

 

 

 

:

 

 

Стелла

 

 

 

:

 

 
Група «D»

М

Команда

В

Н

П

М’ячі

О

 

Мідас

 

 

 

:

 

 

Форца

 

 

 

:

 

 

Бережанка

 

 

 

:

 

 

Мотор

 

 

 

:

 

 
 
Календар
(30 вересня)
10.00  САХАРАДО -ОЛІМП - __:__
10.25  ТЕРЕМНО ХЛІБ -СТЕЛС - __:__
10.50  ІНБЕВ -МОДЕРН-ЕКСПО - __:__
11.15  ЮРІННОВАЦІЯ -РЯТІВНИК - __:__
11.40  САХАРАДО -МОДЕРН-ЕКСПО - __:__
12.05  ТЕРЕМНО ХЛІБ -РЯТІВНИК - __:__
12.30  ІНБЕВ -ОЛІМП - __:__
12.55  ЮРІННОВАЦІЯ -СТЕЛС - __:__
13.20  САХАРАДО -ІНБЕВ - __:__
13.45  ТЕРЕМНО ХЛІБ -ЮРІННОВАЦІЯ - __:__
14.10  МОДЕРН-ЕКСПО -ОЛІМП - __:__
14.35  РЯТІВНИК -СТЕЛС - __:__
15.00  РОМСТАЛ -СТЕЛЛА - __:__
15.25  МІДАС -МОТОР - __:__
15.50  ДИНАМО -КОЗАКИ - __:__
16.15  ФОРЦА -БЕРЕЖАНКА - __:__
16.40  РОМСТАЛ -КОЗАКИ - __:__
17.05  МІДАС -БЕРЕЖАНКА - __:__
17.30  ДИНАМО -СТЕЛЛА - __:__
17.55  ФОРЦА -МОТОР - __:__
18.20  РОМСТАЛ -ДИНАМО - __:__
18.45  МІДАС -ФОРЦА - __:__
19.10  КОЗАКИ -СТЕЛЛА - __:__
19.35  БЕРЕЖАНКА -МОТОР - __:__
 
Календар (1 жовтня)
¼ фіналу
10.00 1) А1-С2 ______________-______________ __:__
10.25 2) B1-D2 ______________-______________ __:__
10.50 3) А2-C1 ______________-______________ __:__
11.15 4) B2-D1_______________-______________ __:__
½ фіналу
11.40 1-2 _________________-______________ __:__
12.05 3-4 _________________-______________ __:__
12.30                                  Конкурс вболівальників
 
Матч за третє місце
12.35 ___________________-________________ __:__
 
Фінал
13.00 ___________________-________________ __:__
 

 

Схожі матеріали

05 Січня 2016, 10:25
3 січня відбулася ось уже традиційна зустріч між Дідами Морозами та Снігуроньками. Минулого року ці суперники на футзальному...
08 Лютого 2016, 16:14
Упродовж двох тижнів тривали кубкові баталії стадії 1/8 фіналу. Були серед результатів як прогнозовані, так і доволі несподівані.    ...
17 Червня 2014, 09:13
І нехай читачів не вводить в оману жартівливо-веселий заголовок, бо насправді унікальний турнір, аналогів якому нема у Європі,...