В 1/2 Кубка Волині зустрінуться "Надія" - "Славія" та "Вотранс" - "Волиньагротех-2"

У вівторок ввечері відбулося жеребкування другого за престижністю турніру у волинському футзалі.

Мова йде про Кубок Волині.

І саме цьогорічні плей-офівські баталії подарували вже стільки інтриг, сенсацій та мегакласних поєдинків, що на кілька чемпіонатів вистачить.

 

 

До стадії півфіналів дійшли "Надія" (Хорів), "Вотранс" (Луцьк), ФК "Славія" (Луцьк) та "Волиньагротех-2" (Луцьк).

 

На шляху до цього етапу тільки "агротехам №2" вдалося оминути суперників із суперліги, бо "Славія" вибила "Аперкот", "Вотранс" - "Кураж", а "Надія" взагалі провела генеральну репетицію битви з "Волиньагротехом".

 

 

Тож підсумок жеребкування такий:

ФК "Славія" - "Надія"

"Волиньагротех-2" - "Вотранс"

 

Певна річ, прогнозувати тут можна як фантазія дозволить, одначе треба визнати, що фаворити  в парах таки є.

ФК "Славія" просто-таки підкорила серця багатьох вболівальників. І нехай у команді нема потенційних новачків футзальної "Барселони", але те, з яким вогником в очах та бажанням у серці грають ці хлопці, - то заслуговує великої поваги.

 

Та й будьмо відверті - хоча гравці і не вельми тендітні, проте володіють хорошою технікою, адже у футзалі далеко не кожен зможе виконати філігранну підсічку над воротарем. Чи вдасться "Славії" використати основні свої козирі проти "Надії"? То питання. Тим паче, "надійні" уважно спостерігали за їхньою грою проти "Опери".

 

 

"Волиньагротех-2" - "Вотранс". Тут усе просто. Вихід "зелено-жовтих" до півфіналу - то й так прирівнюється до подвигу, тому й вимагати від них конче перемоги ніхто не буде. Ніхто, крім власних амбіцій. А амбіції, які ще й підкріплені фінансово, - то сила, яка здатна знести навіть такого опонента, як "Вотранс".

 

Проте й "Вотранс", зігравши в чемпіонаті з основним складом "агротехів" у гру "Ні собі, ні тому хлопцю", не зміг вибороти бронзові медалі. Тож тепер всі потуги - на кубок.

 

Ех, заруби намічаються ще ті...))

 

 

Також було проведено і жеребкування 1/2 Кубка Другої ліги:

АФК Зимне - Штурм-Гімназія №4

Ласка-3 - ПроДо-2

 

Схожі матеріали

10 лютого 2019, 14:05
У черговому випуску футзального телепроекту "Арбітр" автор та ведучий відверто вразив.   Так, "Льонька-ТВ" і раніше розбирав свої...
16 квітня 2014, 10:10
  Головний матч кубкового турніру вболівальники чекали дуже нетерпеливо та сподівалися, що «агротехи» таки знову зможуть здолати «...
16 червня 2019, 15:07
Переможцем Чемпіонату Головного управління Національної поліції у Волинській області із футзалу стала команда Головного управління...