Від команди, яку тренує волинянин, відмовився генеральний спонсор

Дуже неприємна звістка надійшла з розташування рівненського футзального клубу, який є представником еліти українського футзалу.

 

Так, зокрема офіційний сайт МФК "Кардинал-Рівне" опбулікував таку інформацію:

"Генеральний спонсор МФК "Кардинал-Рівне" фірма "Кардинал" припинила фінансування рівненського футзального клубу, також офіційно повідомляємо, що Володимир Валявка склав з себе повноваження Президента МФК "Кардинал-Рівне".

 

 

У чому річ, достеменно не знаємо, однак відомо, що чутки про фінансові труднощі ширилися давно. Проте команда грала, і грала класно. Першим дзвіночком було те, що напередодні вирішальних матчів плей-офф проти львівської "Енергії", кілька гравців вже залишили клуб. Однак уболівальники таки сподівалися, що все минеться.

 

 

Нагадаємо, що "Кардинал" - первісно команда львівська. Але через те, що в місті Лева достатньо футзальних колективів,  важко було знайти свого глядача та прихильника. Відтак, клуб вирішив переїхати до Рівного, і не прогадав. Атмосфера на домашніх іграх була ще та!

 

Додамо також, що граючим головним тренером МФК "Кардинал-Рівне" є уродженець Ківерець Сергій Піддубний, а із цього сезону кольори його команди захищає ще один волинянин - Віталій Кашуба із Ковеля. Також із тих чи інших причин не відбулися переходи в "Кардинал-Рівне" потужної пари Іван Данилюк - Володимир Бобилєв.

 

Якою буде подальша  доля нечужого для Волині футзального клубу? Інформуватимемо...

 

фото: МФК "Кардинал-Рівне"

Схожі матеріали

19 травня 2017, 14:38
19 травня арбітр Олена Хомич відсудила вирішальний матч за другий за значимістю трофей у жіночому футзалі.     Нагадаємо, волинянка і...
30 грудня 2015, 13:16
Після дисциплінарних рішень організаторів, у півфіналах цих престижних змагань зійшлися «Аперкот» (Ковель) – «Ісіда» (Луцьк) і  «...
25 грудня 2014, 17:08
Відбулося жеребкування 1/8 фіналу Кубка України з футзалу, яке проходило у конференц-залі Будинку футболу.     До десяти команд Екстра...