Юнацький "Колос" Волині поїхав у Маневицький район

У місті Луцьку відбулися обласні змагання з міні-футболу серед сільських ДЮСШ обласної ради ВФСТ «Колос» за програмою сільських спортивних ігор Волині 2014 року. І де ви гадаєте пройшов фінал? Правильно, - хай як несподівано, але  таки в спорткомплексі «Колос» обласного центру )).

 

 

До головних баталій краю дісталися юні футболісти сільських ДЮСШ: Голобів Ковельського, «Колос» Горохівського, «Кормін» Маневицького та Згорани Любомльського районів.

 

В усіх матчах майбутні футболісти демонстрували доволі змістовний та цікавий футбол, намагалися показати всі свої найкращі здібності.

 

Але найвправнішими в цей день були представники Маневицького району, які цілком заслужено здобули перемогу в турнірі, друге місце посіли юні футболісти з Голоб, третє місце вибороли спортсмени з Горохівського району, на четвертому місці – учні ДЮСШ Згорани Любомльського району.

 

Що ж, видно, Маневицький район цього року дуже вгодив панянці Фортуні - ягід безкоштовно дав чи що.... Жарти жартами, однак поміркйте самі - Лігу чемпіонів Волині виграли футболісти зі Старого Чорторийська, чемпіонат Волині серед дорослих по ФСТ "Колос" - Маневиччани, і от діти з Гораймівки - туди ж)))).

 

Схожі матеріали

10 липня 2014, 11:55
У п’ятницю, 11 липня стартував першість краю з піщаного футболу. Чемпіонат Волині (як і кубок та втеранський турнір) відбудеться...
21 вересня 2014, 10:36
Дуже потужний футзал демонструє у новому сезоні Екстра-ліги рівненський "Кардинал". Попри поразку в першому турі від чинного чемпіона...
25 квітня 2014, 16:38
  Як ми вже повідомляли, фінал жіночого Кубка України відбудеться 14 травня у Луцьку. На майданчик вийдуть справжні  лідери...