Кубок міста Луцька нікуди не поїхав. ФОТО

Відкритий Кубок Луцька з гандболу серед юнаків 2002 року народження і молодші певною мірою «розчарував». Однак розчарував він хіба тільки тих, хто від кожного турніру чекає інтриги та скандалів.

 

Хто ж цікавиться юнацьким ручним м’ячем, то не пожалкував, завітавши до залу ОДЮСШ, адже в деяких іграх суперниками було продемонстровано доволі цікаві компоненти сучасного гандболу.

 

 

Так, статусу міжнародний не вдалося дотриматись, адже з міркувань безпеки дітей не ризикнули їхати дві команди з Литви та стільки ж із сусідньої Польщі. Але й ті, хто таки приїхали, отримали гарний досвід та без подарунків не залишилися.

 

 

Сили шести учасників змагань були не зовсім рівними, і в заключний ігровий день вирішувалася хіба доля третього місця. І дісталося воно команді Тернополя.

 

 

Друга сходинка дісталася запорізькому клубу ЗТР, а першість і заповітну чашу вибороли чинні чемпіони України всеукраїнських змагань «Стрімкий м’яч-2015» команда Луцька.

 

На нагородженні індивідуальними призами було відзначено кращих гравців кожної із учасниць, а призери отримали медалі та кубок.

 

Закінчилось дійство веселою фотосесією.

 

Схожі матеріали

27 листопада 2014, 11:18
На п'ять днів обласний центр Волині перетвориться на столицю України з дитячого гандболу.     Від сьогодні, 27-го листопада, і до 1...
15 жовтня 2017, 14:33
Матеріал про матч гандбольної Ліги чемпіонів між “Бешикташем” та “Мотором”, в якому буде багато статистики та суб’єктивних поглядів....
21 жовтня 2014, 09:35
Після вдалого старту волинських гандболістів під керівництвом Володимира Хомюка у першому турі чеміонату України серед юнаків 2000...