Кубок міста Луцька нікуди не поїхав. ФОТО

Відкритий Кубок Луцька з гандболу серед юнаків 2002 року народження і молодші певною мірою «розчарував». Однак розчарував він хіба тільки тих, хто від кожного турніру чекає інтриги та скандалів.

 

Хто ж цікавиться юнацьким ручним м’ячем, то не пожалкував, завітавши до залу ОДЮСШ, адже в деяких іграх суперниками було продемонстровано доволі цікаві компоненти сучасного гандболу.

 

 

Так, статусу міжнародний не вдалося дотриматись, адже з міркувань безпеки дітей не ризикнули їхати дві команди з Литви та стільки ж із сусідньої Польщі. Але й ті, хто таки приїхали, отримали гарний досвід та без подарунків не залишилися.

 

 

Сили шести учасників змагань були не зовсім рівними, і в заключний ігровий день вирішувалася хіба доля третього місця. І дісталося воно команді Тернополя.

 

 

Друга сходинка дісталася запорізькому клубу ЗТР, а першість і заповітну чашу вибороли чинні чемпіони України всеукраїнських змагань «Стрімкий м’яч-2015» команда Луцька.

 

На нагородженні індивідуальними призами було відзначено кращих гравців кожної із учасниць, а призери отримали медалі та кубок.

 

Закінчилось дійство веселою фотосесією.

 

Схожі матеріали

01 червня 2014, 16:58
  Фінали стали справжньою окрасою трьох днів турніру. Особливо це стосується вирішального матчу в молодшій віковій категорії.   За...
02 липня 2015, 08:59
"ВолиньSport" уже повідомляв, що двоє волинян - Юрій Шамрило та Влад Паровінчак - увійшли до складу збірної України з пляжного...
12 липня 2014, 18:00
Останній груповий матч Чемпіонату європи (до-18) з пляжного гандболу збірна України грала проти непоступливої Португалії.   "Синьо-...