Волинянин – чемпіон Польщі з гандболу!

Вперше із цим приємним добрим парубком із Нововолинська «ВолиньSport» познайомив своїх читачів минулого року, коли він у складі юнацької збірної України з пляжного гандболу посів шосте місце на Чемпіонаті Європи в Іспанії.

 

Пригадуєте, як тоді команда Ростислава Ланевича на рівних билася із на два роки старшими командами, однак виглядала доволі гідно?

 

 

 

Уже тоді Роман Чосік вирізнявся з-поміж однолітків не тільки своїм зростом, а й правильним гандбольним мисленням та хорошим вмінням розвивати та завершувати атаку.

 

І от, цього року волинянин Чосік став не просто гравцем гандбольного клубу «Вісла Плоцьк», а й виборов разом із одноклубниками звання чемпіона Польщі серед юніорських команд!

 

 

 

Як розповів Роман Чосік ексклюзивно для нашого видання, до Плоцька він приїхав навчатися,  знаючи,  що в місті є команда.

Хлопець з Нововолинська спробував свої сили  з цією командою на тренуваннях. І результат не забарився. Роман – гравець «Вісли» та юніорський чемпіон Польщі.

 

Тож бажаємо нашому земляку,щоб цей титул став першим у довгому-довгому списку нагород не тільки в сусідній країні, а й у Європі загалом.

 

Коментарі

Петьо

МОЛОДЕЦЬ!!!!

Схожі матеріали

22 серпня 2018, 12:37
Нововолинська команда повернулася  з призовим місцем із міжнародних змагань з гандболу, які проходили в Запоріжжі. Про це пише "Буг...
30 травня 2014, 08:25
  Чомусь побутує така думка, що після відходу у кращий світ заслуженого тренера України Олександра Баламута гандбол на Волині вмер....
14 липня 2014, 12:10
У неділю завершились виступи збірної України з пляжного гандболу на Чемпіонаті Європи серед 18-річних. Турнір такий же цікавий, як і...